fbpx
- Reklama -
DomáceNa budúci týždeň sa uskutoční 39 cestných presunov cudzích...

Na budúci týždeň sa uskutoční 39 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

-

Na budúci týždeň sa uskutoční 39 cestných presunov cudzích vojsk po našom území

Bratislava 24. septembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje, že v období od 27. septembra do 3. októbra je cez územie Slovenska plánovaných tridsaťdeväť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR. Informovala o tom hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 27. septembra do 3. októbra sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR v rámci Slovenska na trasách Trenčín – Rašov, Sklené – VP Turecký Vrch, Nitra – Alekšince, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Alekšince – Hlohovec, VP Turecký Vrch – Viničné a späť, Zemianske Kostoľany – Nováky a späť, Zemianske Kostoľany – Sliač a späť, Zemianske Kostoľany – Martin a späť, Brezová pod Bradlom – Nitra, Martin – Sereď a späť, Prešov – Nitra, Hlohovec – CV Lešť, Martin – Sučany, Martin – Moldava nad Bodvou, Moldava nad Bodvou – Trebišov, Trebišov – Martin, Trebišov – Hlohovec, Poruba pod Vihorlatom – Trebišov, Trebišov – Prešov, Veľké Ozorovce – Trebišov, Kamenica nad Cirochou – Trebišov, Trebišov – Topoľčany, Nitra – Prešov, Sklené – Sliač, Nitra – Sliač, Levice – Sliač, ako aj na trase Prešov – CV Lešť.

V rovnakom období sa uskutočnia aj železničné presuny OS SR, a to na trasách Vlkanová-Sliač – Trenčín-Kubrá, a Prešov – Sása-Pliešovce.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás