fbpx
NázoryMUDr. Igor Bukovský: Kovidové HOSPITALIZÁCIE - ďalší škandál je...

MUDr. Igor Bukovský: Kovidové HOSPITALIZÁCIE – ďalší škandál je na svete!

-

MUDr. Igor Bukovský: Kovidové HOSPITALIZÁCIE – ďalší škandál je na svete!

Iba 49 % pacientov v nemocniciach mesta New York (viac obyvateľov ako Slovensko), ktorí boli oficiálne vykazovaní ako „kovidoví pacienti“, je skutočne hospitalizovaných „NA ochorenie C19“. Všetci ostatní sa tam ocitli z iných dôvodov a mali tú smolu, že boli „pozitívni na vírus“!

V celoštátnom sumáre štátu New York bolo až 43 % aktuálne hospitalizovaných „kovidových“ pacientov k dátumu 7. január 2022 v nemocniciach z INÝCH dôvodov!

Aká je SKUTOČNÁ situácia v SLOVENSKÝCH nemocniciach?

Dozvieme sa to vôbec niekedy? Bude niekedy slovenská vláda schopná aspoň takej analýzy, akú dala vypracovať nová guvernérka štátu New York Kathleen Hochul (mimochodom, je to zapálená Demokratistka, ktorá prevzala úrad po svojom skompromitovanom a vyšetrovanom Demokratisickom kolegovi Andrew Cuomovi).

Pochybujem a neverím. Ale ak by sa predsa len niekedy uvažovalo o podrobnom preskúmaní situácie v slovenských nemocniciach, prosím, aby to NEROBILI tí, ktorí to dnes „riadia“ ????

Teraz ešte treba počkať na nejaký náznak snahy vo svete preveriť počty skutočných úmrtí „na C19“.

PS: Alyssa Katz je novinárka, ktorá to ako prvá oznámila z tlačovky Kathleen Hochul.

Zdroj: FB MUDr. Igora Bukovského, PhD.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Je veru otázne, koľko ľudí zomrelo „v rámci kovidu“ na neposkytnutú pomoc, a to už ani nehovorím o nekvalitne, nesprávne poskytnutej pomoci. Pred časom sa objavilo na fb i vyjadrenie údajne sestry, že obsluhu prístrojov nezvládajú, a že pri nesprávnom nastavení hodnoty vraj roztrhuje pacientom pľúca. Tak ktovie kde je pravda – ale ak sme v minulých rokoch mali podľa oficiálnych medzinárodných štatistík 11 000 mŕtvych na Slovensku každoročne, ktorí nemuseli zomrieť pri poskytnutí potrebnej zdravotnej starostlivosti, nechce sa mi veriť, že sa to hrozné číslo zmenilo v covidčasoch na 0, 00.

  2. Ale oni sami nevedia kto ma covid a kto nie moja mamina bola hospitalizovana v Ružinove údajne sa sama na izbe nakazila covidom.. Následne ju previezli na covidove oddelenie.. Na koľko nám mamina umrela nariadili sme pytvu kde jej covid vôbec nebol zistený ????????

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás