fbpx
DomáceMO na týždeň ohlasuje až 46 cestných presunov cudzích...

MO na týždeň ohlasuje až 46 cestných presunov cudzích vojsk po ešte stále našom území

-

MO na týždeň ohlasuje až 46 cestných presunov cudzích vojsk po ešte stále našom území

Bratislava 11. februára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na 46 plánovaných cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl v období od 14. do 20. februára. TASR o tom informuje hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity bol riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

Uskutočnia sa aj cestné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR v rámci Slovenska, a to na trasách Hlohovec – Sereď, Prešov – Trebišov a späť, Kolíňanský Vrch – Nitra, Nitra – Levice a späť, Sereď – Lešť a späť, Lešť – Hlohovec a späť, Trebišov – Moldava nad Bodvou, Moldava nad Bodvou – Prešov. Taktiež na trasách Nemšová – Trebišov a späť, Zvolen – Sliač a späť, Poprad – Záhorie, Zvolen – Poprad a späť, Poprad – Prešov, Sliač – Nitra, Prešov – Michalovce, Veľká Ida – Zvolen, Záhorie – Nemšová, Michalovce – Trebišov, Michalovce – Nemšová a späť.

S vojenskou technikou sa môže verejnosť stretnúť aj na trasách Poprad – Veľká Ida, Nemšová – Poprad a späť, Trebišov – Poprad, Martin – Voderady a späť, Zvolen – Nemšová a späť, Močiar – Nemšová a späť, Mierovo – Nemšová, Nemšová – Žilina, Martin – Zemianske Kostoľany a späť, Žilina – Martin, Sliač – Nemšová, Martin – Ružomberok, Ružomberok – Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš – Nemšová, Nitra – Zvolen.

Rovnako aj v lokalitách Zvolen – Mierovo, Zvolen – Zemianske Kostoľany a späť, Michalovce – Trenčín a späť, Zemianske Kostoľany – Rožňava a späť, Sliač – Trenčín a späť, Zemianske Kostoľany – Topoľčany a späť, Trenčín – Záhorie, Zemianske Kostoľany – Trebišov, Záhorie – Ruskov a tiež v rámci Michaloviec a Martina.

Plánované sú aj železničné presuny techniky OS SR počas budúceho týždňa. Budú sa konať na trasách Prešov – Zemianske Kostoľany, Michalovce – Sása-Pliešovce a Trebišov – Sása-Pliešovce.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás