fbpx
- Reklama -
NázoryMIMORIADNE PRÁVE TERAZ: Matovič v záchvate sype status za...

MIMORIADNE PRÁVE TERAZ: Matovič v záchvate sype status za statusom a nakladá Sulíkovi

-

MIMORIADNE PRÁVE TERAZ: Matovič v záchvate sype status za statusom a nakladá Sulíkovi

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Pred hodinou I. Matovič:

Strana SaS chce ušetriť Slovnaftu v kasičke 300 miliónov eur ročne!!!

Včera na koaličnej rade som povedal, že sa mi po tvrdých rokovaniach so Slovnaftom podarilo nájsť riešenie, ako získať od Slovnaftu 300 miliónov eur do spoločnej kasy. Keďže sa Sulík nechal počuť, že nesúhlasí so znížením cien reguláciou cien ako v Maďarsku a ministerstvo hospodárstva vôbec nekonalo, nemal som veľa možností … a napriek tomu, že sa Rišo verejne vyslovil, že nič nevybavím … vybavil som.

- reklama -

Sulík včera na koale reagoval, že mimoriadnu daň pre Slovnaft SaS vetovať nebude. Aj na základe toho, som dnes verejne oznámil, že mimoriadnu daň zajtra na vládu predložím.

… no a netrvalo dlho a SaSka vyhlásila, že návrh vetuje? O čo im ide? Silou-mocou tretíkrát rozbiť vládu? Včera sľúbia nevetovať, dnes zrazu vetujú … a Slovnaftu zachraňujú v kešeni 300 miliónov eur ročne. Koho záujem týmto sledujú?

Chrániť záujmy oligarchov a monopolov a bojovať proti pomoci rodinám, to je také Solidárne👎

Rodiny zvíťazia! 🇸🇰✌️Pred pár minútami Matovičov záchvat neustal a pokračuje ďalším statusom:

SAS BLOKUJE:

POMOC RODINÁM za cca 100 miliónov eur mesačne, lebo blokujú zvýšenie daní pre:

  1. HAZARD (85 mil eur ročne)
  2. TVRDÝ ALKOHOL (77 mil eur ročne )
  3. REGULOVANÉ SUBJEKTY (>250 mil eur ročne, firmy s licenciou so ziskom viac ako 3 mil eur)
  4. SLOVNAFT (300 mil eur ročne)

… KOHO ZÁUJMY CHRÁNIA ?!? Komu chránia zisky? Prečo si berú za rukojemníkov rodiny s nezaopatrenými deťmi?

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

5 KOMENTÁRE

  1. Tento plagiator neustále opakuje že Sulík položil Radičovej vládu…a on bol kde? Veď aj on ju položil… prečo sa všetci novinári tvária akoidioti a nepripomenú mu to?

  2. Tento psychicky narušený človek musí odísť z politiky , nech nechá pracovať tých čo tomu rozumejú. Je strašné zákerný, a dúfam že mu to budúca vláda všetko spočíta. Budem sa modliť,aby ho slovensky národ už nikdy nemusel počúvať, aby ho vôbec nevidel. Je to zlo, netvor a vrchol špiny.

    • Zial toho sa nedockas. Matelko bol, je aj bude. Je to idiot, ale nic są mu nestane a ta jeho sekta voličův mu tych 5% vo volbach da.

    • Zial toho sa nedockas. Matelko bol, je aj bude. Je to idiot, ale nic są mu nestane a ta jeho sekta voličov mu tych 5% vo volbach da. Zial Slovaci su velmi tupi narod .

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás