fbpx
- Reklama -
NázoryMikulec má nového poradcu, právnička J. Laššáková reaguje

Mikulec má nového poradcu, právnička J. Laššáková reaguje

-

Mikulec má nového poradcu, právnička J. Laššáková reaguje

NOVÁ POLITICKÁ KULTÚRA

- reklama -

Politici súčasnej vládnej koalície na parlamentnej i vládnej úrovni sľubovali pred aj po voľbách „novú politickú kultúru“. Po prevalení sa škandálov počnúc „komplikáciami“ s diplomovými prácami niektorých vysokých ústavných činiteľov, cez trestne stíhaných konateľov spoločností, ktoré vlastnia, až po cestovateľské zážitky priameho potomka nemenovaného ministra hospodárstva, sa objavila správa, že minister vnútra Roman Mikulec má nového poradcu. A nie je ním nik iný ako bývalý dočasne poverený prezident Policajného zboru SR, momentálne trestne stíhaný občan Peter Kovařík.

Keď bývalá ministerka vnútra Denisa Saková vymenovala za svojho poradcu trestne nestíhaného bývalého prezidenta Policajného zboru SR Tibora Gašpara, bolo že to kriku zo všetkých strán, všakáno?!

„Nová politická kultúra“ zrejme spočíva v tom, čo všetko si môžu dovoliť vládni ničitelia voči plebsu! Blahoželám tomu, kto túto giganticky dokonalú vládu vymenoval! Síce sa to stalo 01. 04. 2021, ale ako žart mi to už, vážená pani prezidentka Čaputová, nepripadá!

Zdroj:

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 komentár

  1. Ak budú ďalej vládnuť, tak sa dožijeme to, že kajúcnici budú vyšetrovatelia polície, do polícii budú brať vagabundov z ulici – zbohom spravodlivosť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás