fbpx
- Reklama -
REGIÓNYMichalovce: O post primátora sa chce uchádzať Milan Kaplan

Michalovce: O post primátora sa chce uchádzať Milan Kaplan

-

Michalovce: O post primátora sa chce uchádzať Milan Kaplan

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Michalovce 18. mája (TASR) – O post primátora mesta Michalovce sa chce uchádzať Milan Kaplan. Mestský poslanec, predseda opozičného klubu Nové Michalovce, v záujme naplniť zákonné požiadavky pre kandidatúru nezávislého kandidáta, začal so zberom občianskych podpisov na jeho podporu. Svoj zámer Kaplan pre TASR potvrdil.

- reklama -

„Ako líder opozície v meste a zároveň predseda opozičného klubu Nové Michalovce si uvedomujem svoju zodpovednosť a očakávania ľudí, ktorí s blížiacimi sa voľbami stupňujú oprávnene svoje otázky o ďalšom vývoji komunálnej politiky nielen smerom ku mne. Veľmi citlivo vnímam dopyt po kvalitatívnej zmene pomerov a tiež generačnej výmene vo vedení nášho mesta,“ uviedol.

Aby mohol Kaplan kandidovať ako nezávislý kandidát, podporu mu musí svojim podpisom vyjadriť 500 obyvateľov mesta.

Kaplan má 35 rokov, nie je členom žiadnej politickej strany. Aktuálne pôsobí ako poslanec Mestského zastupiteľstva v Michalovciach a tiež ako poslanec Košického samosprávneho kraja. V roku 2018 sa už o funkciu primátora Michaloviec uchádzal. Skončil na druhom mieste s podporou 3511 obyvateľov.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás