fbpx
- Reklama -
DomáceMazurek: Jaro Naď má strach! Taká je pravda!

Mazurek: Jaro Naď má strach! Taká je pravda!

-

Mazurek: Jaro Naď má strach! Taká je pravda!

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

„Vojna“ medzi ministrom obrany Jaroslavom Naďom a poslancom parlamentu Milanom Mazurekom neutícha. Naď síce podal na Mazureka trestné oznámenie, no ten trvá na svojom. A vraj pridá aj ďalšie dôkazy potvrdzujúce jeho predchádzajúce slová.

Šéf rezortu obrany sa na Mazurekove vyjadrenia bráni tým, že nebude tvrdiť, že Ministerstvo obrany stavia koncentrák, a tak na podpredsedu hnutia Republika podal trestné oznámenie. Tým ale ešte viac vyprovokoval Mazureka, ktorý začal zbierať ďalšie dôkazy podporujúce svoje predchádzajúc tvrdenia. V statuse teraz tvrdí, že Technická univerzita v Košiciach vyvíja moderný koncentrák, a že k tomu prinesie aj nové video s detailmi.

Do vzduchu vzlietnu drony a obyvateľstvo bude kompletne monitorované

„Taká je pravda! Jaro Naď má strach!“ píše v úvode Mazurek po tom, ako opäť uviedol, že Technická univerzita Košice vyvíja moderný koncentrák. „Priatelia, tak Jaro Naď to dokázal a podal na mňa trestné oznámenie. Vraj nikto nebude tvrdiť, že Ministerstvo obrany stavia koncentrák… To som nikde nepovedal, tak som zvedavý na obsah trestného oznámenia.

- reklama -

Podstatné však je, že moderný koncentrák sa reálne vyvíja a „stavia“ pod réžiou Technickej univerzity v Košiciach, za 3,7 milióna eur,“ konštatuje republikán a dodáva: „Pýtajte sa sami seba, načo im bude veža za 214 270 eur, ktorá vraj podľa popisu poskytne nepretržitý obrazový záznam, bude vytvárať teplotnú mapu prostredia a v prípadoch detekcie narušenia systému Smart – fence, ktorý doslova znamená „inteligentný plot“, zapne výkonné LED reflektory, zrejme aby na „izolovaného utečenca“ dobre videli aj v noci!“

„A čo také drony, každý za 87 800 eur? Tie budú zo vzduchu nepretržite monitorovať veľké územia? Aké vyspelé technológie musí obsahovať dron za 87 800 eur??“ kladie zaujímavú otázku Mazurek. „Nie, nikto nebude zvážať ľudí do koncentráku na Lešť… Keď to bude potrebné a napríklad vaše sídlisko označí vláda alebo nejaký „pandemický orgán“ za „ohnisko infekcie“, tak im táto technológia umožní v priebehu momentu rozostaviť okolo sídliska senzorické zariadenia, veže a stanovište… Do vzduchu vzlietnu drony a obyvateľstvo bude kompletne monitorované, či dodržiava napríklad zákaz vychádzania, či sa niekto nesnaží z „karantény“ ujsť alebo nie je vonku po zakázanej hodine,“ vysvetľuje Mazurek, podľa ktorého o tomto píše George Orwell v knihe 1984.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=426181265541831&set=a.407201540773137&type=3

„Toto je v podstate opis projektu priamo zo stránky, akurát v jeho surovej realite. A ako nazývame územie, nad ktorým niekto vytvorí „ochranný dohľad“ a monitoruje tamojších „izolovaných a rizikových“ obyvateľov? Koncentračný tábor…,“ trvá na svojom republikán Milan Mazurek, ktorý chce špeciálne pre Jaroslava Naďa priniesť ďalšie video s popisom položiek tohto projektu. „Ďakujem mu, že mi tak pomáha s propagáciou tejto nebezpečnej zvrátenosti a verím, že nám jeho aktivity pomôžu dostať do ulíc masy ľudí, aby sme takých ako je on a ich vláda mohli poslať do minulosti,“ píše na samý záver Mazurek.

Autor článku: Jozef Uhlarik. Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Mazurek sa zrejme myli. Tymito technickymi prostriedkami bude chranena zakladna USA s atomovymi nalozami … Tak ako v Afganistane. Za nase peniaze budeme chranit armadu kolonizatora.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás