fbpx
NázoryMarek Para: Práve počúvam SÚBOR KLAMSTIEV A NEODBORNÝCH VYJADRENÍ...

Marek Para: Práve počúvam SÚBOR KLAMSTIEV A NEODBORNÝCH VYJADRENÍ od prezidenta PZ Štefana HAMRANA

-

Marek Para: Práve počúvam SÚBOR KLAMSTIEV A NEODBORNÝCH VYJADRENÍ od prezidenta PZ Štefana HAMRANA

Advokát Marek Para, ktorý je aj advokátom bývalého policajného prezidenta generála Tibora Gašpara sa krátko a stručne vyjadril k tlačovke Hamrana, Kišša a Daňka.

ZAREAGUJEME PODROBNEJŠIE, AVŠAK PÁN EXPERT HAMRAN:

Dr. Tibor GAŠPAR NIE JE V KAUZE •OČISTEC• OBŽALOVANÝ, NAKOĽKO OBŽALOVANÝM SA KTORÝKOĽVEK OBVINENÝ STÁVA AŽ PRIJATÍM OBŽALOBY SÚDOM, čo sa doposiaľ nestalo!!

Pán HAMRAN NEKLAMTE A NEZAVÁDZAJTE VEREJNOSŤ!!!

K Vašim ďalším NEZMYSLOM a “STRACHVZBUDZUJÚCEMU” DÔKAZU SA VYJADRÍM ČOSKORO, ALE NEBUDE SA VÁM TO DOBRE POČÚVAŤ!

A k Vašim slovám, že NÁVRH NA VÄZBU MUSEL BYŤ DÔVODNÝ, KEĎZE EXISTUJE TÁTO NAHRÁVKA:

Ad 1/ nahrávku máte cca. 3/4 roka k dispozícii, AK JE TAK SUPER, PREČO POLÍCIA NEKONALA OKAMŽITE, ALE ČAKALI DO AUGUSTA 2023!?

Ad 2/ PODNET NA VZATIE TIBORA GAŠPARA DO VÄZBY BOL ZALOŽENÝ LEN PRE JEHO VYJADRENIA NA TLAČOVÝCH BESEDÁCH!!

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Áno, súhlasím s vašim vyjadrením pán Para, aj keď nie som vyštudovaná právnička. Ale to predsa dá zdravý rozum, že je to tak, ako tu tvrdíte Vy, lebo Vy, pán para, ako znalý práva a dokonca aj obhajca sa veci rozumiete. Veľmi si cením vaše poučné a pravdivé vyjadrenia ku klamstvu tohoto dosadeného policajného prezidenta, ktorému nič dobré z očí nekuká. Je to číra a naprostá pomsta voči pánovi Tiborovi Gašparovi, ktorý je na poprednom mieste kandidátky SMERU SSD. Oni, títo vlastizradcovia dostali príkaz z CIA ambasády nemilosrdne ničiť, dehonestovať a likvidovať opozíciu. Hlavne lídra Smeru Roberta Fica, ako najlepšieho slovenského štátnika. Veď je to do očí bijúce. Veď aj ten chudák Šimečka sa v Ereporte vyjadril, že Fica musia zničiť, aby nevyhral voľby. Nech nás ochraňuje Pán Boh, aj všetci svätí od takéhoto lúzra, progresívca, podplateného šorošom, čaputovou a celou tou vlastizradcovskou bandou, ktorá dostala Slovensko do zániku. Usilovne na Tom pracujú, veď čaputová ihneď, ako skončil Globsec, podpísala 21 mil.€ vraj na integráciu Ukrajincov čo je vyslovené klamstvo. Podpísala a odsúhlasila to pre všetky mimovládky,práve pred voľbami, aby ovplyvňovali parlamentné, septembrové voľby na Slovensku

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás