fbpx
- Reklama -
DomáceMÁME UZNESENIE: Politickému vyšetrovateľovi Čurillovi a spol. pribudli ďalšie...

MÁME UZNESENIE: Politickému vyšetrovateľovi Čurillovi a spol. pribudli ďalšie obvinenia

-

MÁME UZNESENIE: Politickému vyšetrovateľovi Čurillovi a spol. pribudli ďalšie obvinenia

Celé Uznesenie o vznesení obvinenia ponúkame nižšie:

Na dané skutočnosti už stihol reagovať aj podpredseda strany SMER – SD Ľ. Blaha:

V médiách sa objavilo uznesenie o obvinení vyšetrovateľov NAKA Čurillu a Ďurka. Z toho, čo tam človek číta, sa normálne obracia žalúdok.

 1. Vyšetrovatelia NAKA sa spolčili s mafiánmi, aby odrovnali nominantov Smeru. Matovič tu roky vrieska, aká sme všetci mafia a nakoniec sa ukázalo, že mafia je on – tomu sa povie irónia dejín.
 2. V uznesení sa otvorene potvrdzuje, že nebyť krivých a narafičených výpovedí mafiánov, ktoré spísali sami vyšetrovatelia, tak by nikdy nedošlo k policajným akciám Očistec, Judáš či Božie mlyny. Takto to opísal jeden z mafiánov:
  „Ale na mne stojí aj Kučerkova Legalizácia, Očistec, Judáš, všetko.“ Alebo: „A ja si pamätám, keď mi povedal Čurilla, že keby neni mňa, neni takáčovcov, keby neni takáčovcov, neni Maka, neni Očisteč, keby neni Maka, neni Judáš, všetko som to robil ja.“
 3. Inými slovami, nebyť mafie a jej prepojenia na vyšetrovateľov NAKA, Milan Lučanský by ešte žil… Z toho sa až tisnú slzy do očí. Oni ho spoločne s mafiou zlikvidovali. Toho, kto proti mafii celý život bojoval.
 4. Ak po tomto neodstúpi celá vláda, na Slovensku už nikdy nikto nebude dôverovať polícii ani súdom. V uznesení sa jasne píše, že vyšetrovatelia NAKA čakali na „správnych sudcov“, aby mohli posielať do väzby nevinných ľudí .
 5. Celé sa im to zosypalo. Mučili vo väzbách nevinných ľudí, spolupracovali s mafiou, politicky zneužívali políciu… Toto je najväčší bezpečnostný škandál v strednej Európe v 21. storočí!
 6. Na čo ešte orgány činné v trestnom konaní čakajú? Okamžite musia prepustiť všetkých tých, čo nespravodlivo mučia vo väzbe. Okamžite musia odstúpiť všetci zodpovední. Tu nesmie ostať kameň na kameni.
 7. O zločinných aktivitách vyšetrovateľov NAKA údajne vedel aj minister vnútra Mikulec – napokon, sám sa priznal, že na prerušenie záťahu na troch udavačov dal pokyn práve on.
 8. Mikulec nieže už dávno nemal byť ministrom, on už mal byť dávno v cele predbežného zadržania. A je veľkou záhadou, prečo ešte nie je zadržaný Daniel Lipšic, ktorého úrad je do týchto machinácií namočený až po uši.
 9. V uznesení sa nachádza ešte jedna pasáž, z ktorej doslova mrazí – odcitujem, ako to napísala Pravda:
  „V ďalšej stati opisuje, ako prišiel agent do kancelárie vyšetrovateľa Ďurku, ktorý sledoval tlačovú konferenciu predsedu Smeru Roberta Fica ku kauze advokáta Martina Ribára. To bol v minulosti práve Ďurkov prípad.“
  „P. Ďurka povedal, že tieto vyjadrenia nezostanú nepotrestané, a že on o chvíľu uvidí, to povedal tak cez zuby smerom k R. Ficovi potichu.“
  „Následne agent povedal P. Ďurkovi, že je to kok.t, pričom P. Ďurka reagoval s tým, že to by sa na neho aj J. Čurilla hneval, keby to zostalo nepotrestané,“ konštatuje uznesenie o obvinení Čurillu a Ďurka.“
 10. Preboha, takto fungujú bezpečnostné zložky počas Hegeromatovičej vlády! Lídra opozície chcú trestať za jeho tlačovky, za jeho výroky!
 11. Chystali sa na Roberta Fica, pretože hovoril pravdu. Pretože odhaľoval prepojenia na najvyššie politické miesta. Celé to ich „padni komu padni“ bol od začiatku podvod – vždy to bolo „padni na Fica“.
 12. Prezidentka Čaputová tieto zločiny kryje a ešte aj spochybňuje inšpekciu, ktorá na ne prišla. Heger sa otvorene pridal k mafii, rovnako ako Matovič. Tým povedali všetko. Slovensko je v rukách zločincov.
 13. Len sa tak zamýšľam, ako sa musí cítiť Robert Fico, keď si na svoje dnešné narodeniny číta v médiách uznesenie, podľa ktorého sa na neho chystali vyšetrovatelia NAKA iba preto, že si robil svoju opozičnú robotu. Toto sa nedeje ani v Zimbabwe.
 14. Našťastie – pravda vychádza najavo. A to je asi ten najlepší darček k narodeninám pre Roberta Fica. Pravda a spravodlivosť. Dobehne si ich to všetkých – tak Matoviča, tak Mikulca, tak Lipšica, ako aj Čaputovú… Všetko najlepšie, Robert!
 15. Ak po tomto nepadne vláda, Slovensko už viac nie je demokratický, ale policajný štát. A začína fáza otvoreného teroru.
  Haló, prebuďte sa, vladári! Je koniec! Čo to nevidíte? Odhalili vás! Pôjdete tam, kam patríte!
- reklama -

Zdroj: FB, Ľ. Blaha

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás