fbpx
- Reklama -
DomáceM. Žilinka: Kontakt so zahraničnými prokuratúrami vrátane ruskej je...

M. Žilinka: Kontakt so zahraničnými prokuratúrami vrátane ruskej je nevyhnutný

-

M. Žilinka: Kontakt so zahraničnými prokuratúrami vrátane ruskej je nevyhnutný

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 12. januára (TASR) – Osobný kontakt a komunikácia s hlavami partnerských orgánov prokuratúr v zahraničí vrátane Ruskej federácie považuje generálny prokurátor Maroš Žilinka za nevyhnutné. Uviedol to na margo svojej účasti na oslavách výročia vzniku ruskej prokuratúry.


      Taktiež to považuje za prínos pri napĺňaní spoločného cieľa, ktorým je ochrana zákonnosti aj v globálnom meradle. „Možnosť zastupovať Generálnu prokuratúru SR na oslavách vnímam nielen ako možnosť obzrieť sa do minulosti, ale predovšetkým ako možnosť poučiť sa z nej a nájsť výzvy na rozvoj orgánov prokuratúry do budúcnosti,“ skonštatoval Žilinka.


      O prehodnotenie či zrušenie plánovanej cesty do Ruska žiadali Žilinku pred odchodom viacerí politici aj europoslanci. Oslavy sú naplánované v dňoch 11. až 13. januára.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. „Krásna zem — jej končiny valný Dunaj vlaží, a Tatra skalnou hradbou okol nej sa väží: Tá zem, tie pyšné hory, tie žírne moravy: to vlasť ich, to kolíska dávna synov slávy.

    Slovenský rod ich poslal, zo slávneho snemu,aby išli s pozdravom…“

    Ďakujeme p. Žilinka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás