fbpx
NázoryĽuboša Blahu opäť vláčia po policajných staniciach kvôli názoru

Ľuboša Blahu opäť vláčia po policajných staniciach kvôli názoru

-

Ľuboša Blahu opäť vláčia po policajných staniciach kvôli názoru

Dobre ránko z polície želáme, priatelia – aha, ako sa už na nás pripravujú, boja sa ľudí, boja sa Slovákov. Toto je vizitka tejto vlády – pripravujú sa na vojnu s vlastným národom.

 1. Ráno som bol aj so svojim právnym zástupcom Robom Kaliňákom na výsluchu na Sasinkovej. Neustále ma potrebujú zastrašovať – už som si zvykol.
 2. Nejaký pomätenec na mňa podal trestné oznámenie za to, že som napísal status, že generál Milan Lučanský nespáchal samovraždu.
 3. Policajt, ktorý viedol výsluch, bol veľmi milý a zdvorilý – o to nejde. Bežní policajti nemôžu za to, akí gestapáci dnes stoja na čele polície a vlády.
 4. Pointa je inde. Ak opozičných politikov neustále vláčia po výsluchoch, aby vysvetľovali svoje politické názory, je to obyčajná šikana a terorizovanie zo strany vládnej moci.
 5. Nechcel by som im boriť sebavedomie, ale nielen ja, ale drvivá väčšina Slovákov je presvedčená, že Milana Lučanského zabili. Môžete na výsluch predvolať rovno niekoľko miliónov Slovákov, ale pravdu nezničíte.
 6. Čo je najdôležitejšie – mám informáciu od rodiny Lučanských, že už o niekoľko týždňov sa chystá veľká tlačová konferencia, na ktorej zverejnia prelomové informácie, ktoré jasne dokazujú, že Milan Lučanský nespáchal samovraždu. Pravda vyjde najavo.
 7. Ja viem, že sa nás takto snažia odradiť. Chcú nás znervózniť, chcú nás zastrašiť. Môžu nás vláčiť po policajných výsluchoch, môžu nás predvolávať aj každý deň – nás nezlomia.
 8. Nezastaví nás ani to, že arogantní policajní Hamrani v rozpore so zákonom rozhodli, že ľudia dnes spolu s nami nesmú klásť vence Alexandrovi Dubčekovi pred budovou parlamentu – tak veľmi sa nás boja, že Smeru zakázali zhromaždenie.
 9. Nepomôžu si. My tam dnes budeme. A spolu s nami tisíce ľudí. Pred parlamentom. Ideme brániť Slovensko pred okupáciou. Pred vlastizradou.
 10. Zabíjajú národných hrdinov. Zabíjajú našu štátnosť. Zabíjajú slobodu. Zabíjajú mier. Vyhlásili vojnu vlastnému národu a berú si na pomoc americkú armádu. Zastavme ich, bratia!
  Keby ho nezabili, generál Milan Lučanský by bol dnes pred parlamentom s nami – bojoval by za pravdu a za Slovensko, tak ako celý svoj život… Pravda zvíťazí.

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás