fbpx
- Reklama -
NázoryĽuboš Blaha (video): Primitívi z OĽaNO už zase idú...

Ľuboš Blaha (video): Primitívi z OĽaNO už zase idú pošliapať ústavu a právny štát. Tá strana raz bude súdená ako NSDAP. Správajú sa ako fašisti a zaslúžia si ten istý prístup

-

Ľuboš Blaha (video): Primitívi z OĽaNO už zase idú pošliapať ústavu a právny štát. Tá strana raz bude súdená ako NSDAP. Správajú sa ako fašisti a zaslúžia si ten istý prístup

1. Na základe princípu kolektívnej viny idú zobrať dôchodky paušálne všetkým ľuďom, ktorí počas bývalého režimu slúžili v bezpečnostných zložkách.

2. Bezostyšne klamú, že je to bič na eštébákov, ale kdeže – „Domovníka“ Budaja spravili ministrom a ďalších komunistických papalášov ako bol Kiska či Kukan ofukujú.

3. Nie, toto nie je o eštébákoch. Oni sa idú vyburovať na bežných úradníkoch a policajtíkoch, ktorí nikomu nemuseli ublížiť. Dokonca idú odoberať dôchodky aj vdovám – úplné hyeny!

- reklama -

4. Zavádzajú presne to, čo kedysi Hitler – princíp kolektívnej viny. V parlamente som im k tomu povedal svoje – slušne, vecne a pokojne. Vypočujte si krátky zostrih.

5. Tento zákon je protiústavný, popiera princípy právneho štátu a namiesto spravodlivosti prináša živočíšnu pomstu pouličných primitívov, ktorí nemajú vzdelanie, morálku ani elementárnu empatiu.

6. Keď sa ľavica vráti k moci, tento zákon zrušíme ako prvý. Ak niekto ubližoval ľuďom, má byť odsúdený súdom. Chceme spravodlivosť, nie lynč.

7. Kolektívnu vinu odmietame. A rovnako odmietame aj chorobný antikomunizmus, ktorý nie je ničím iným než šírením nenávisti a zla.

8. Namiesto toho, aby v čase Covidu pomáhali ľuďom, oni im berú dôchodky. Toto je útok na seniorov, útok na ľudskosť. Sú to hyeny, obyčajné hyeny.

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás