NázoryĽuboš Blaha vo svojom príspevku rozmlátil Dírera z TA3...

Ľuboš Blaha vo svojom príspevku rozmlátil Dírera z TA3 na šrot

-

Ľuboš Blaha vo svojom príspevku rozmlátil Dírera z TA3 na šrot

Ľuboš Blaha: DÍRER NA TA3 UŽ ZASE DOKOLA RIEŠIL GEJOV – JE NORMÁLNE, ABY MODERÁTOR POUŽÍVAL FEKÁLNE SLOVÁ ?

To, čo dnes páchal Richard Dírer na TA3, je doslova škandál. 

1. Kvôli tomu, že je gej, 20 minút riešil dokola len svoje vlastné komplexy – Kali mu dobre povedal.

2. To, že liberáli vrieskajú, že Smeráci sú svine a dezoláti, to nevadí, ale to, že niekto označí LGBTI ideológiu za pliagu je koniec svete.

3. A Dírer sa až tak rozohnil, že tam v návale sebaľútosti začal vykrikovať, že či bol ako plod „h..no“ 🤦

4. Takéto výrazy použije moderátor nedeľnej diskusie – nasilu a vulgárne pretláča dúhovú ideológiu a rozoštváva Slovensko. A ešte používa fekálny slovník, haló, to čo je?

5. Absurdné bolo aj to, že na úvod relácie si bez akejkoľvek oponentúry došla vyliať srdiečko prezidentka Čaputová, ktorá celkom otvorene v rámci predvolebnej kampane kopala do Roberta Fica a Smeru. Odrazu nevadilo, že Robert Fico tam nebol a nemohol reagovať.

6. Čaputová zároveň vyjadrila podporu saskárovi Korčokovi. Takto zneužíva svoju funkciu. A útočí na opozíciu.

7. A Dírer nič – veď to je taký nechutný a nehorázny vstup do predvolebnej kampane, že sa z toho až hlava točí. 

8. A akoby to nestačilo, Dírer tam dusil Kaliho za to, že chodí do diskusií na alternatíve s „neštandardnými ľuďmi“ ako je vraj Danny Kollár. 

9. To sa budeme Dírera pýtať, do akých médií budeme chodiť? Nebyť alternatívy, Slovensko je už ponorené v totalite.

10. To fakt ideme ľudí deliť na štandardných a neštandardných podľa ich názorov – to čo je za fašizmus? A tých neštandardných šupneme do koncentráku – takto si to predstavujete, pán Dírer?  

11. Mňa dúhové duo z TA3 nezavolalo do nedeľnej diskusie už niekoľko rokov, lebo sa im nepáčia moje názory – a to majú ešte tú drzosť vyčítať nám, že chodíme tam, kde ešte stále funguje sloboda slova?

12. Slovensko čelí brutálnej vlne migrácie, kvôli Matovičovi a Sulíkovi sme druhá najchudobnejšia krajina EÚ, je tu príšerné zdražovanie… a Dírer tam polhodinu rieši Bosnu a Hercegovinu. A gejov. Prepánakráľa!

13. Kali dnes rozobral Dírera aj Majerského na šróbiky. Zase sa ukázalo, že jediný, kto na Slovensku vie vládnuť, je Smer-SSD. A nie, pán Dírer, nie „es-es-významná odmlka a dé“. Nie je vám trápne, aký ste detinský?

14. Ja chápem, že dúhový extrém si želá víťazstvo PS, aby tu mohli mať homosexuálne manželstvá a 76 pohlaví. Ale ľudia už toho majú plné zuby. Už je toho moc.

15. Ak chce Dírer každú nedeľu pretláčať svoju slniečkarsku ideológiu, nech si založí politickú stranu. Ale kým je moderátor, tak nech moderuje a nepropaguje svoje sexuálne chúťky. Nikto na to nie je zvedavý.

Už to prepaľujete, Riškovia, strašne to prepaľujete ☹️

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

8 Komentáre

 1. Výborne pán Blaha. Ja túto TA3, ale ani iné TV na Slovensku už viac ako tri roky nesleduje., tú kisňu neotváram, lebo by som sa povracala. Veď sú všetci na vec. Mimovládky na Slovensku treba zrušiť a vyhnať za hranice tak, ako to urobili Maďarsko. No a spolu s nimi aj zrušiť PS, pretože Slovensku škodia, je to ŠKODNÁ. VYKOPAŤ VŠETKÝCH DÍRERIVCOV, MAKAROVCOV,.PROGRESÍVCOV, TÓDOVCOV, MARKIZÁKOV, HNOJKÁRIOV, MACHAJOVCOV, JANČKÁROVOVCOV, VŠETKÝCH, POSLAŤ ZA VEĽKÚ MLÁKU ALEBO DO AFRIKY.

 2. Nezneužíva Čaputová funkciu prezidenta SR???
  Nezneužíva ju i moderátor???
  Nesúhllasím s výrazmi pliaga, dezoláti, svine…Chorý systém produkuje chorých ľudí!

  • Teba sa dá ľahko vyhľadať podľa IP adresy Slavomíra, ty SMERácka štetka, a ostane z teba len kus mäsa, ktoré ani pes nebude žrať.

   • ??? Ty si čo za pacient Kuko ??? Rovno trestné oznámenie za vyhrážanie… Doma ťa nenaučili sa chovať?! Úroveň vedomia 1. 🤦🤮😖

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás