fbpx
- Reklama -
NázoryĽuboš Blaha: Vláda schválila Obrannú dohodu s USA. Existuje...

Ľuboš Blaha: Vláda schválila Obrannú dohodu s USA. Existuje jediný dôvod, prečo sa tak ponáhľajú – pokyn z americkej ambasády

-

Ľuboš Blaha: Vláda schválila Obrannú dohodu s USA. Existuje jediný dôvod, prečo sa tak ponáhľajú – pokyn z americkej ambasády

REFERENDUM PROTI AMERICKEJ OKUPÁCII – POSLEDNÁ ŠANCA AKO ZACHRÁNIŤ SLOVENSKO!

 1. Pripomienky generálnej prokuratúry hodili do koša. Bez debaty. Pripomienky odborov takisto. Bez debaty. Sú rýchlejší ako Spídy Gonzales. Tlačia ich sponzori z USA.
 2. Dvadsať tisíc ľudí, ktorí sa podpísali pod pripomienky hnutia Zjednotení za mier, je pre nich odpad. Oni sa predsa zodpovedajú Pentagonu, nie Slovákom.
 3. Všetci sme vraj ruskí agenti. Naď dokonca vyhlásil, že Maroš Žilinka sa nevyzná v práve a že pri svojej kritike len okopíroval statusy Ľuboša Blahu. Takto pubertálne sa vyjadruje člen vlády.
 4. A vraj našu kritiku spolu so Žilinkom koordinujeme a všetkých nás zhora ovláda Ruská federácia. Takto to vidí minister obrany – a potom, že máme obavy o jeho duševné zdravie.
 5. Najhoršie je, že oni dobre vedia, že som sa s Marošom Žilinkom v živote osobne nerozprával. S novým ruským veľvyslancom som sa videl raz na 20 minút – ešte v lete.
 6. Ak nerátam túto jednu zdvorilostnú kávu s ruským veľvyslancom, a akýmkoľvek Rusom som sa od začiatku pandémie nevidel. Ani so žiadnym nehovoril. Vyjadrujem svoje slobodné názory, rovnako ako Maroš Žilinka.
 7. A oni to dobre vedia, však odpočívajú aj chaty, kam chodíme. Vytvorili tu policajný štát a odovzdali Slovensko pod kontrolu USA. Vedia o každom kroku opozície, o každom kroku svojich kritikov.
 8. Zvláštne, že tieto primitívne konšpiračné teórie o ruskom sprisahaní Blahu a Žilinku nikomu nevadia. Médiá nekričia, že Naď šíri hoaxy. Kolíková sa mu nevyhráža 10 rokmi basy.
 9. Ukazuje sa, akí sú pokryteckí. Keď Naď blúzni o sprisahaní Blahu a Žilinku, nepotrebuje dôkazy – a nikomu v médiách či mimovládkach to neprekáža.
 10. Ale keď my upozorníme na podozrivé súvislosti s USA pri Naďovi, Hegerovi či Čaputovej, tak sme vraj dezinformátori a konšpirátori. Dvojaký kilometer.
 11. Sú v tom všetci spolu. Médiá kontrolujú americkí vlastníci. Novinárov majú podchytených. Do toho armáda liberálnych mimovládok a skorumpovaných „politológov“. Spolu vytvárajú ilúzie, že Slováci milujú americké okupácie.
 12. Vládne špičky skáču, ako oni pískajú. Keď bol Matovič v opozícii, táral o tom, ako prehodnotil svoj postoj k USA a aké zlé sú americké vojny. Teraz sa im ostošesť tlačí do análu – ten zápach cítiť po celom Slovensku. Igor, utri sa.
 13. Čaputová môže dať dohodu na ústavný súd, ale nie – to ona robí iba vtedy, keď môže zmariť referendum. Rýchlo to treba schváliť – tak znel rozkaz z Pentagonu. Prezidentka si musí svojich 175 tisíc dolárov z USA zaslúžiť.
 14. My v Smere sa nespoliehame na judášsku vládu ani prezidentku. Zvolávame mimoriadnu schôdzu parlamentu a ak to nepôjde cez parlament, ideme zbierať podpisy do ulíc – jediná šanca je referendum.
 15. Slovensko má šancu zastaviť okupáciu. Zastaviť vládu Vojtecha Tuku, pardon, Eduarda Hegera, aby sem tí hore poslali cudzie armády a rozpútali vojnu s Ruskom.
  Referenda sa boja najviac. A preto sa tak ponáhľajú. Američania si dosadili bábkovú vládu – kolaborantov môže zastaviť len národ sám!

Zdroj:

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás