fbpx
NázoryĽuboš Blaha: V Ramsteine si dnes Naď vypočuje pokyny...

Ľuboš Blaha: V Ramsteine si dnes Naď vypočuje pokyny a stíhačky veľmi skoro skončia u Zelenského. Áno, bude to trestný čin, ale to im je jedno – Američania svojich ľudí chránia

-

Ľuboš Blaha: V Ramsteine si dnes Naď vypočuje pokyny a stíhačky veľmi skoro skončia u Zelenského. Áno, bude to trestný čin, ale to im je jedno – Američania svojich ľudí chránia

JE RAMSTEIN VIAC AKO ÚSTAVA A DEMOKRACIA?

Boris Kollár zase zradil. Sľuboval, že otvorí mimoriadnu schôdzu o stíhačkách, ale nie – schôdzu zarezal.

 1. Vyhovára sa na to, že nejaký Naď je dnes na americkej základni Ramstein v Nemecku, a preto tu má 150 poslancov skákať, ako píska nejaký odvolaný minister.
 2. Parlament mal dnes rokovať o tom, že odvolaná vláda nemá podľa ústavy právomoc riešiť „zásadné rozhodnutia zahraničnej politiky“.
 3. Načo by tam bol Naď? Čo on je ústavný právnik? Však toto je ústavnoprávny problém – ako sa môžu takto hlúpo vyhovárať?
 4. Aj slepý vidí, že poslanie stíhačiek na Ukrajinu ako prvá krajina na svete je otvorené zatiahnutie Slovenska do vojny – to sa fakt ideme tváriť, že to nie je zásadná otázka?
 5. A potom na tlačovkách ešte premotivovaný moderátor Markízy kričí, že ak hovoríme o možnej mobilizácii, tak to je poplašná správa.
 6. Čo nepočúval Naďa? Včera na Exprese jasne povedal, že mobilizácia v budúcnosti prichádza do úvahy a ešte k tomu arogantne flochol, že ľuďom odopretie služby so zbraňou nijako nepomôže.
 7. Tu reálne hrozí, že táto šialená americká verchuška na čele s Hegerom, Naďom a Čaputovou zavlečie Slovensko do vojny a bude posielať našich vojakov na front. A budú zomierať naši synovia, presne ako pred tým varujeme.
 8. A tu sa ideme tváriť, že to je vylúčené? A že keď ľudia majú pri týchto vojnových štváčoch vo vláde obavy z mobilizácie, tak ich máme všetkých kriminalizovať?
 9. Toto je úplne šialené. Boja sa už aj diskusie v parlamente. Nerešpektujú parlament, nerešpektujú ústavu – toto je totálny rozklad štátu. Oni už demokraciu ani nepredstierajú.
 10. Ako môže byť v parlamentnej demokracii zarezaná schôdza kvôli nejakému Ramsteinu? Kto je suverénom? Ľud Slovenska či americký Ramstein?
 11. Po dnešku je nad slnko jasnejšie, že odvolaná vláda urobí všetko pre to, aby stíhačky na Ukrajinu poslala a zatiahla nás do vojny.
 12. V Ramsteine si dnes Naď vypočuje pokyny a stíhačky veľmi skoro skončia u Zelenského. Áno, bude to trestný čin, ale to im je jedno – Američania svojich ľudí chránia.
 13. Zvolávame okamžite ešte raz mimoriadnu schôdzu o stíhačkách, neuhneme ani o milimeter.
 14. A zároveň žiadame predčasné voľby už v júni, aj o tom bude mimoriadna schôdza – ženú nás do vojny, september je za týchto okolností ohrozením národnej bezpečnosti.
 15. Naď dnes ukázal, že je zbabelec. A Kollár ukázal, že je vydieraný. Všetci sa boja Američanov – a je úplne zjavné, že tí dali pokyn, aby od rána do večera médiá kopali do Smeru.

Ľudia to musia vidieť. Sme jediní, kto môže zabrániť tomu, aby Slovensko zatiahli do vojny. Preto do nás tak hystericky kopú.

Neprejdú! Cez nás neprejdú! No pasaran!

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/685

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás