fbpx
- Reklama -
NázoryĽuboš Blaha: V parlamente pokračuje boj proti Mikulcovi. Neuveríte,...

Ľuboš Blaha: V parlamente pokračuje boj proti Mikulcovi. Neuveríte, ako sa pánko obhajuje.

-

Ľuboš Blaha: V parlamente pokračuje boj proti Mikulcovi. Neuveríte, ako sa pánko obhajuje.

 1. Mikulec za nič nemôže. Žiadne rodinkárstvo, žiadne kauzy. Za všetko môžu nejakí veľjaštery, ktorí na úbohého Romana zorganizovali gigantické sprisahanie.
 2. Toto sa odohráva v hlávke pána ministra. On trpí vážnym stupňom paranoje a mstí sa každému, o kom je presvedčený, že je reptilián. Ešte aj Radičová je zjavne veľjašter. Čisté šialenstvo.
 3. Pánko je dokonca presvedčený, že napísal „20 diplomových prác, ktoré ale neboli diplomové práce“. Toto vážne dal. Skoro som ľahol od smiechu.
 4. Chlap nevie predložiť ani len diplomovku a oháňa sa titulom, že je „majster vedy“. Úplný Einstein. Jasné – ten intelekt z neho priam emanuje.
 5. O Milanovi Lučanskom povedal, že mu osobne potvrdil, že ak odíde z polície, tak „ho dajú oni dole“. To len potvrdzuje, že tí, čo Lučanského strčili do väzby, ho dali dole.
 6. Mikelec potvrdil naše najhoršie obavy. Generál Lučanský je obeťou systému, ktorý tu táto vláda vytvorila. Systému, cez ktorého likvidujú nepohodlných ľudí: toto bola prachsprostá justičná vražda.
 7. Mikulec je politicky zodpovedný za gangsterský systém nastrčených udavačov, cez ktorý sa krágľujú ľudia ako Milan Lučanský. Za systém, o ktorom hovorí správa ich vlastnej SIS. A my nemôžeme mlčať.
 8. Tu je krátky zostrih môjho včerajšieho trištvrte-hodinového prejavu, dnes som dal ďalší rovnako dlhý. Robím, čo sa dá.
 9. Opozícia nemá iné páky na vládu, ako je pravda. A my v Smere ich nepohodlnou pravdou konfrontujeme – od rána do večera.
 10. Nepáči sa im to a už sa vyhrážajú, že budú zatvárať ďalších. No nás nezastrašia. Ide ich od zlosti roztrhnúť, no nezastavia nás. Ideme ďalej!
  Dosť bolo Matoviča, dosť bolo Mikulca, dosť bolo OĽaNO! Srdečné pozdravy z parlamentu, priatelia! ?

Zdroj: Facebook, Ľuboš Blaha

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás