fbpx
NázoryĽuboš Blaha: ŠTÁTNY TEROR GRADUJE - HAMRAN S LIPŠICOM...

Ľuboš Blaha: ŠTÁTNY TEROR GRADUJE – HAMRAN S LIPŠICOM A MATOVIČOM STRATILI VŠETKY ZÁBRANY!

-

Ľuboš Blaha: ŠTÁTNY TEROR GRADUJE – HAMRAN S LIPŠICOM A MATOVIČOM STRATILI VŠETKY ZÁBRANY!

Na opozíciu sa chystajú policajné razie a vlna teroru. Také máme informácie.

 1. Nevedia nás zastaviť politicky, tak sa nás pokúsia odstrániť rovnako, ako to kedysi robilo gestapo.
 2. Hamran na svojej tlačovke otvorene zaútočil na Roberta Fica a stranu Smer – to je neuveriteľné, on z pozície policajného prezidenta zastrašuje lídra opozície.
 3. Dokonca sa neštíti obhajovať tzv. čurillovcov z Naky, ktorí chceli zapaľovať auto vyšetrovateľke a kopať ju do pohlavných orgánov.
 4. Bývalý šéf operatívy NAKA Kaľavský verejne vypovedá, že elitní vyšetrovatelia vyzývali k zabíjaniu detí a trýznili ľudí, vrátane Milana Lučanského.
 5. A teraz tu vraj dokonca lietajú zmanipulované prepisy odposluchov, čo je opäť zodpovednosť Hamranovej polície, nikoho iného.
 6. Mikulec má bordel v polícii, dochádza k manipulácii trestných konaní, všade totálny chaos.
 7. A namiesto toho, aby za tieto zlyhania odstúpil Mikulec a Hamran, policajný prezident sa postaví na tlačovku a hystericky politicky útočí na opozíciu – to je taký bizár, že toto by si nelajzli ani v Rovníkovej Guinei.
 8. Oni otvorene priznávajú, že pôjdu po Smere. A v kuloároch sa hovoriť o tom, že nám začnú prepadávať byty, zastrašovať naše rodiny a atakovať stranícke centrály.
 9. Len v najväčších totalitách a krvavých diktatúrach je polícia zneužívaná na lynčovanie a kriminalizáciu opozície – ale Washington a Brusel je samozrejme ticho, lebo Hegerova vláda poslušne posiela zbrane na Ukrajinu.
 10. Aj keby nás Smerákov hromadne popravovali na námestiach, nikto ani nemukne – lebo veľkí „demokrati“ na Západe sa potrebujú zbaviť slovenskej ľavice, pretože nechceme vyzbrojovať Ukrajinu.
 11. Represia bude gradovať. Chcú zničiť opozíciu aj bežných ľudí. Sú vyplašení z toho, že väčšina Slovákov nechce vojnu proti Rusku ani odmieta posielanie zbraní na Ukrajinu.
 12. A tak budú postupne zastrašovať aj bežných ľudí. Zatýkať, kriminalizovať, prepúšťať z roboty. Tak ako to bolo počas pandémie.
 13. Označia všetkých, čo majú iný názor, za extrémistov a Putinových agentov a zničia život každému, kto si dovolí ceknúť čokoľvek, čo sa vláde nepáči.
 14. A Hamran tam bude vyskakovať ako pukanec na panvici a vrieskať, aký je Robert Fico zlý – lebo to je úloha akože apolitického a nezávislého policajného prezidenta. Celé zle.
 15. Stratili všetky zábrany. Už po sebe zanechali aj mŕtvoly, mučili, klamali, spolupracovali s mafiou… Niet cesta späť a oni vedia, že ich čas sa kráti.

Musíme byť pripravení na všetko – teror voči opozícii sa bude stupňovať. Budeme sa brániť – nevzdáme sa

- reklama -

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/792

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás