fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Pritvrdzujú. Neočkovaných ľudí nepustia cez hranice, do...

Ľuboš Blaha: Pritvrdzujú. Neočkovaných ľudí nepustia cez hranice, do reštaurácií ani k pápežovi

-

Ľuboš Blaha: Pritvrdzujú. Neočkovaných ľudí nepustia cez hranice, do reštaurácií ani k pápežovi

 1. Otázka je, či budú mať neočkovaní ľudia aj nižšie dane. Lebo pokiaľ viem, platia do štátneho rozpočtu tie isté dane, tak prečo by nemali mať tie isté práva?
 2. Argument, že ohrozujú iných, lebo môžu šíriť Covid, už dávno vyvrátili skúsenosti zo zahraničia. Najskôr Izrael, teraz Británia.
 3. Podľa najnovších správ až 60% hospitalizovaných Britov s Covidom bolo predtým zaočkovaných. Čítal som v Pravde – potvrdzujú to britské médiá.
 4. Aký má zmysel, že očkovaní nemusia chodiť pri prechode hranicou ani na test ani do karantény, keď nemocnice napĺňajú vo väčších počtoch ako nezaočkovaní?
 5. Nebolo by rozumnejšie všetkých na hraniciach testovať a rozlišovať podľa krajín, odkiaľ prichádzajú, a nie podľa toho, aká v nich prúdi krv?
 6. Naposledy podľa krvnej línie rozlišoval Alfred Rosenberg, hlavný nacistický ideológ. A teraz Heger s Lengvarským, gratulujem.
 7. Ten, kto pozná dejiny, nemôže nevidieť paralely s juhoafrickým apartheidom. Začalo to tak isto. Najskôr Afričanov nepustili do reštaurácií či do mesta.
 8. Potom pre nich vytvorili špeciálne zóny. Tým, že im odopierali základné práva, uvrhli ich do chudoby. A potom otročili na bielych ako lacná pracovná sila zo slumov.
 9. Ak ťa štát systematicky diskriminuje a delí ľudí na nadľudí a podľudí, je jedno, či to robí z rasistických alebo očkovacích dôvodov – výsledkom je, že uvrháva veľkú časť populácie do nerovného postavenia.
 10. A to už nie je len o slobode. Ale aj o životných šanciach a materiálnom zabezpečení. Štát takto dokáže vyrobiť za pár mesiacov vrstvu otrokov.
 11. A presne toto ide vytvoriť na Slovensku Hegeromatovičova vláda. Oháňa sa vedou, ale sami vedecké dáta ich usvedčujú z klamstiev – Deltu šíria očkovaní aj neočkovaní a rovnako všetci zapĺňajú nemocnice.
 12. Neexistuje medicínsky, politický ani morálny dôvod na karanténu pre neočkovaných. A už vôbec nie na zákaz vstupu do reštaurácií.
 13. Je to len snaha o zotročenie 60% Slovákov, ktorí nie sú ochotní podstúpiť experimentálnu vakcináciu.
 14. Ústavný súd to môže zarezať ešte dnes. Včera sme dali opakovanú žalobu na Mikasovu vyhlášku – po správach z Izraela a Británie nie je na čo čakať.
 15. Apartheid musíme zahrdúsiť hneď v zárodku. Toto nie je boj proti očkovaniu. Kdeže. My len chránime neočkovaných pred diskrimináciou – ako ľavičiari chránime tých utláčaných.
  Neprejdú! Fašisti neprejdú!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

spot_imgspot_img

3 KOMENTÁRE

 1. Silné slová pána Blahu, vďaka, za nás, ktorí covid prekonali, nenechajú sa vakcinovať pochybnými vakcínami.👏

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás