fbpx
- Reklama -
NázoryĽuboš Blaha: PREČO ZAJTRA IDEM DO MARTINA ZAPÁLIŤ SVIEČKU...

Ľuboš Blaha: PREČO ZAJTRA IDEM DO MARTINA ZAPÁLIŤ SVIEČKU GENERÁLOVI LUČANSKÉMU

-

Ľuboš Blaha: PREČO ZAJTRA IDEM DO MARTINA ZAPÁLIŤ SVIEČKU GENERÁLOVI LUČANSKÉMU

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Hrdinom ako Milan Lučanský by iné štáty stavali pomníky. Bojoval s hrubokrkou mafiou a vyhral. Vďaka nemu dnes moje deti žijú v bezpečnejšej krajine. Vďaka generálovi.

 1. Namiesto fanfár dostal od vlády väzbu, samovylupnutie oka a smrť. Presne pred rokom ho „zasamovraždili“ – prípad dodnes nie je vyšetrený.
 2. Zhrňme si to. Milan Lučanský bol na slávnom Remišovej zozname ľudí, ktorých treba zlikvidovať. Remišová mu prečiarkla tvár a vyslala signál, kto má byť odpravený.
 3. Partia okolo Matoviča a Lipšica spustila hon na generála. Tódová si naňho vmýšľala špinu v Denníku N, Lipšicovi klienti ho udávali z úplných nezmyslov.
 4. Lipšicovi ľudia na polícii zabrali. Čurillovci strčili generála do väzby. Matovič písal oslavné statusy – vraj je to zázrak a vraj si to máme užívať. Vedel, čo príde. Vrah si to užíval.
 5. Prokurátor Kysel žiadal útekovú väzbu. Vraj generál môže utiecť do USA. Ten generál, ktorý sa dobrovoľne vrátil z Chorvátska. Ten generál, ktorý v USA už dávno nemal žiadnu nehnuteľnosť – špeciálny prokurátor Kysel bohapusto klamal.
 6. Sudkyňa Záleská poslala Milana Lučanského do väzby. To je tá istá sudkyňa, ktorá neskôr „popraví“ Dušana Kováčika a ani len nepripustí jeho obhajobu. Tódovej kamarátka… Ich človek.
 7. Strčili ho do väzby do Prešova, čo najďalej od domova. Krátko na to sa na cele „potkol o papuču“. Tak nešťastne, že si samovylupol oko. Toto je oficiálna verzia. Je niekto na Slovensku, kto tomuto verí?
 8. Operovali ho v Ružomberku – v nemocnici, ktorú mal pod kontrolou Naď, Lengvarský a Lipšicovi ľudia. Nie v Prešove, ale v ďalekom Ružomberku. Aké náhody. Prevrátili ho z vozíka a ďalej mučili.
 9. Zahladzovali sa stopy. A pripravoval sa posledný útok. Sťahovala sa slučka. Prokurátor Kysel nedovolil Milanovi Lučanskému akýkoľvek kontakt s rodinou. Báli sa, že prehovorí.
 10. Generál nemohol dostať ani list od svojej dcérky. Surovosť a krutosť, ktorá sa nedá vysvetliť. Keď sme to neskôr čítali, do očí sa tisli slzy. Toto sa dialo na Slovensku v 21. storočí.
 11. Keď som sa na to Kysela na verejnom vypočutí pýtal, videl som v jeho očiach radosť – vedeli, že ho mučia a užívali si to. Tak ako Matovič kázal. Nerobili žiadne úkony – len mučili.
 12. Milana Lučanského záhadne premiestňovali z cely na celu. Neskôr tvrdili, že mal samovražedné sklony – a preto ho dali na samotku s dvojposchodovou posteľou… No jasné. Vytvárali si alibi.
 13. A potom generál zomrel. Vymysleli si samovraždu. Tepláková bunda. Ležmo. Za pár minútiek. Kto tomu verí? Milan Lučanský príliš veľa vedel. A potrebovali sa ho zbaviť.
 14. V každej inej krajine by okamžite odstúpila ministerka spravodlivosti. Zomrel hrdina. V jej väzení.
 15. No Kolíková sa arogantne vysmievala Slovákom a sypala soľ do rán rodine – v stupídnej šou v televízii zakrákala, že vraj Lučanský nebol hrdina ako Kuciak.
 16. Čurillovci jeho smrť oslavovali. Tí istí čurillovci, ktorých zastupuje Lipšicov človek a bývalý poradca Čaputovej Kubina. Tí istí čurillovci, ktorí sú obvinení so systému narafičených mafiánskych udaní – a otvorene sa ich zastáva prezidentka Čaputová.
 17. Pamätáte, ako 17. novembra na proteste stála družka udavača Mikulca? Išlo o zosnulého mafiána Martina Mikulca, ktorý bol v spojení s čurillovcami.
 18. Stála tam spolu s dcérou. S transparentom „Mafia zabila môjho muža!“ A pod tým „My sme Čurillove obete“. Tá pani už nežije. Pred pár dňami ju zavraždili. To len tak mimochodom.
 19. Zomrel aj hlavný udavač v prípade Milana Lučanského. František Böhm. Jeden z čurillovcov mu „omylom“ nechal doma arzenál zbraní a on sa zabil. Tie náhodičky. Zomrel človek, ktorý si to celé vymyslel – už viac nepovie pravdu.
 20. Pravda je, že Milan Lučanský nikdy neurobil nič zlé. Lipšicovi a Kubinovi klienti si naňho vymysleli špinu a potom bol vo väzbe odpravený. A odvtedy Matovičova mafia iba zahladzuje stopy.
  Milí priatelia,
  zabili hrdinu. Zabili otca rodiny. Zabili dobrého človeka. Neviem, ako vy, ale ja zajtra idem zapáliť sviečku do Martina. O 14.00 na Národný cintorín.
  Nech horí a pripomína, že spravodlivosť zvíťazí.
  Mnohí, ktorí nemôžu ísť do Martina, zapália o 14.00 sviečku na policajných staniciach vo svojom meste. Či doma na balkóne. Sviečku za Milana Lučanského.
  Milan Lučanský zničil mafiu, ktorá pustošila Slovensko. My zničíme mafiu, ktorá zobrala život jemu. To sľubujeme.
- reklama -

Zdroj:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás