fbpx
NázoryĽuboš Blaha: PREČO REŠPEKTOVAŤ NOMINÁCIE OPOZÍCIE, AK ČAPUTOVÁ NEREŠPEKTUJE...

Ľuboš Blaha: PREČO REŠPEKTOVAŤ NOMINÁCIE OPOZÍCIE, AK ČAPUTOVÁ NEREŠPEKTUJE TIE NAŠE?

-

Ľuboš Blaha: PREČO REŠPEKTOVAŤ NOMINÁCIE OPOZÍCIE, AK ČAPUTOVÁ NEREŠPEKTUJE TIE NAŠE?

V pondelok o 17.00 bude pred Prezidentským palácom protest proti tomu, ako Čaputová zneužíva svoju moc a likviduje parlamentnú demokraciu.

 1. Madam sa rozhodla, že o politike na Slovensku nerozhodujú politici, ktorých si ľudia zvolia v demokratických voľbách, ale nejaké „dlhodobé koncepcie“, ktoré nám tu vnucujú z Bruselu.
 2. Inými slovami – madam oznámila koniec demokracie na Slovensku. Nevymenovanie Huliaka nie je o tom, či ho máme radi alebo nie – ľudia pôjdu do ulíc nie za záchranu Huliaka, ale za záchranu demokracie.
 3. Od Vojtecha Tuku na Slovensku ešte nebolo také ohrozenie demokracie, aké predstavuje Zuzana Čaputová – záujmy cudzích mocností sú pre ňu viac než demokratické voľby.
 4. A čo je ľudsky ešte odpornejšie, ona zjavne svoje šialené rozhodnutie konzultuje so svojím konkubínom Rizmanom, ktorý má spolu s rôznymi mimovládkami v rezorte životného prostredia svoje záujmy.
 5. A ja sa pýtam – ak Progresívci nie sú ochotní rešpektovať výsledky volieb a dať priestor politikom, s ktorými nesúhlasia, prečo by sme to mali robiť my?
 6. Prečo má dostať Šimečka, ktorého považujeme za nebezpečného progresivistického extrémistu, post podpredsedu Národnej rady?
 7. Áno, v demokracii by sme mali vedieť povedať to voltairovské – pane, nesúhlasím s vami, ale urobím všetko pre to, aby ste mohli povedať svoj názor. Ale oni toto nedokážu, tak čo chcú od nás?
 8. Ak napríklad v parlamente oni ako opozícia nebudú hlasovať za moju nomináciu, lebo so mnou nesúhlasia, prečo by sme my mali hlasovať za ich nominantov za šéfov výborov, s ktorými nesúhlasíme my?
 9. Pred troma rokmi OĽaNO a SaS vytvorili obrovský precedens, podľa ktorého má vládna väčšina právo kádrovať opozičných nominantov do výborov a zahraničných delegácií. Spomeňte si.
 10. Odmietli ma zvoliť za predsedu výboru. A zarezali ma aj v zahraničných delegáciách. Lebo sa im nepáčia moje názory. Fajn, nám sa nepáčia názory Matoviča, Šípoša, Galka, Polláka, Sulíka, Plavákovej, Trubana a ďalších.
 11. Oni si to asi neuvedomujú, ale po tom, čo spáchala Čaputová včera s Huliakom, oni stratili akékoľvek práva na to, aby sme akceptovali akékoľvek ich nominácie.
 12. Ak chcú oni kádrovať, prečo nemáme kádrovať my? Doteraz sa tu ako-tak rešpektoval iný názor – aspoň vo výsledku.
 13. Toto po včerajšku neplatí. Čaputová to rozmetala ako uragán. Napľula voličom do očí a odkázala im – voľte si, koho chcete, rozhodovať budem ja, Führer!
 14. Priatelia, tu ide o budúcnosť Slovenska. Čaputová otvorila Pandorinu skrinku. Len preto, že ona a jej mimovládne okolie majú kšefty na rezorte, ktorý mal dostať Huliak. Hnus.
 15. Toto sa jedného dňa, keď madam príde o imunitu, ešte vyšetrí. Skončíte horšie ako Kiska, vážená. Nezabúdajte – po zločinoch prichádza trest.

Priatelia, príďte v pondelok o 17.00 ukázať Čaputovej, že si od liberálnych extrémistov demokraciu vziať nenecháme

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1362

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

 1. Augiášov chliev!🤢
  „Svet je nebezpečným miestom na život, nie kvôli ľuďom, ktorí sú zlí, ale kvôli ľuďom, ktorí s tým nerobia nič.“ — Albert Einstein

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás