fbpx
NázoryĽuboš Blaha píše o tom, akú neskutočnú hanbu nám...

Ľuboš Blaha píše o tom, akú neskutočnú hanbu nám vláda plagiátorov vo svete urobila

-

Ľuboš Blaha píše o tom, akú neskutočnú hanbu nám vláda plagiátorov vo svete urobila

Šesťnásty december sa zapíše do dejín. O Slovensku píše celý svet. V USA, Nemecku aj v Egypte. Takúto hanbu ešte Matovičovohegerova vláda nezažila!

 1. Ex-premiéra Roberta Fica zadržali policajti za to, že si vykonával svoj poslanecký mandát. Takéto správy obvykle chodia z afrických diktatúr, nie z členského štátu EÚ.
 2. Pravica urobila fatálnu chybu a vedia to. Pozrite si, čo rieši Denník N, SME či Aktuality. Všetko možné, od anesteziológa z Popradu až po vdovy v Čile. O Robertovi Ficovi ani muk.
 3. Keby takto isto zadržala polícia počas vlády Smeru vtedajšieho lídra opozície, povedzme Dzurindu či Kisku, tak by tu nastal mediálny armagedon. Ale teraz to potrebujú nechať vyhniť.
 4. Na sociálnych sieťach, ktoré by Čaputová rada zakázala, je to téma číslo jeden. Píšu o tom v celom svete. Bude sa tým zaoberať aj Európsky parlament. Slovensko sa premenilo na policajný štát.
 5. Kto ešte bude po včerajšku dôverovať slovenskej polícii? Veď každý vidí, že Hamran s Mikulcom políciu premenili na Matovičovu SBS-ku – Matovič prostredníctvom svojich esesákov terorizuje opozíciu.
 6. Aj ten najväčší kaviarenský zadubenec vie, že takto sa to robiť nemá. Voči opozícii sú takéto zásahy absolútne neprijateľné. Odpočúvanie chaty, zatýkanie, kriminalizácia – urobili z Roberta Fica martýra.
 7. Každý si vypočul jeho slová hneď po zatknutí, keď doňho primitívne strkal nabudený esesáčik: „Ste vy normálny? Ako sa to správate? Aký som spáchal trestný čin?“
 8. Tieto slová sa zapíšu do histórie. Vyjadrujú celú tú kafkovskú absurdnosť Matovičovho režimu, vyjadrujú pocity, aké prežíva každý Slovák, odkedy prišiel Matovič k moci – sú normálni, preboha? Čo si to voči Slovákom dovoľujú?!
 9. SMER-SD zorganizoval autosprievod, aby nikoho pandemicky neohrozil a aby zároveň vyjadril legitímny odpor voči vláde – a za to prišla takáto brutálna odpoveď vlády. To sa nedá vysvetliť.
 10. Po internete kolujú vtipy, že sme si na Súmračnej najali OĽaNO ako svoju reklamnú agentúru, pretože Hamranovi sa z večera do rána podarilo urobiť z Roberta Fica národného hrdinu.
 11. To len ukazuje, akí sú oľaňáci hlúpi a primitívni. Mysleli si, že týmto akože prekryjú, ako terorizovali záchranárov. A namiesto toho celému svetu ukázali, že na Slovensku zavládol policajný teror voči opozícii.
 12. A keď začne spievať ten gauner, ktorý včera násilne napadol šoféra Roberta Fica slzným plynom a rozbil Ficovi auto – to ešte bude peklo. Celé Slovensko tuší, kto mu dal pokyn… Len aby sa na cele nepotkol o papuču…
 13. Ale liberálne médiá sú ticho. Prezidentka Čaputová sa práve prevalila na druhý bok a ďalej spí. Sníva o Amerike. Kto ju bude ešte brať vážne, keď teraz mlčí?
 14. Z koalície sa radšej nikto nevyjadruje – lebo každý vie, že toto sa nedá obhájiť. Len jeden Ďurko Truľko dačo nakvákal, ale koho by ešte zaujímal Šeliga.
 15. Včerajší autoprotest bol veľký úspech, priatelia. Ukázali sme našu silu a oni ukázali svoj strach. Ešte raz – veľké ďakujem!
  Takto to včera prebiehalo – Hamranovo gestapo v akcii. Takto pomáhajú a chránia, gratulujeme

  Povedz, Igor, ako veľmi si sa bál? Ako veľmi sa musíš Smeru báť, keď robíš takéto lacné chyby a posielaš na nás policajtov?

Zadržanie Roberta Fica:

Zdroj: FB Ľuboša Blahu

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás