fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Sľubovali,...

Ľuboš Blaha: Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Sľubovali, že očkovanie prinesie spásu – a jediné, čo prinieslo, je miliardy na účtoch farmafiriem

-

Ľuboš Blaha: Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Sľubovali, že očkovanie prinesie spásu – a jediné, čo prinieslo, je miliardy na účtoch farmafiriem

Viete, ako spoznáte najzaočkovanejšie krajiny sveta? Tak, že tam teraz majú rekordné počty nakazených ?

 1. Ja fakt nechcem byť zlomyseľný, ale to až kľaje oči. Z Izraela tu robili príklad najzodpovednejšej krajiny sveta, v ktorej je zaočkovaná drvivá väčšina dospelej populácie – ach, oáza pred pandémiou!
 2. Úplný Pfizerland. Naši propagandisti ukazovali prstom – aj my chceme také! Aj my chceme rušiť opatrenia! A my chceme očkovací raj! Izrael, zasnúbená zem pre všetkých Matovičov, Sabakov a Lengvarských.
 3. A bum, v Izraeli už štvrtý deň po sebe hlásia rekordný nárast prípadov Covidu. Účinnosť Pfizeru padá ako Matovičove preferencie, opatrenia sa sprísňujú a v Izraeli zase budú mať lockdowny.
 4. Ja sa len pýtam: kdepak udělali soudruzi z Pfizeru asi chybu? Ako je to možné? Veď očkovaní predsa Covid neprenášajú. Ani im nič nehrozí. Hovorili na Markíze. Vraj úsmev, sloboda a tak. Izrael to tej Markíze asi robí naschvál. Takto strápňovať našich drahých propagandistov.
 5. Ešte zaočkovanejší je malý Island. 86%. Ja len, že aktuálne tam zažívajú najhoršiu vlnu infekcie. A viete, ktorá krajina EÚ je najzaočkovanejšia? Španielsko. Spoznáte to tak, že na mape zamorenosti v Európe svieti Španielsko ako najčervenejšia krajina.
 6. Iróniou je, že Španieli majú zaočkovaných oboma dávkami už vyše 60% populácie, ale od začiatku letných prázdnin im stúpol počet úmrtí šesťnásobne a krajina je aktuálne jedna z najzamorenejších. To očkovanie proste zaberá, čo vám poviem. Hotový zázrak!
 7. Už aj niektoré médiá hlavného prúdu začínajú pripúšťať, že očkovanie nebráni prenosu choroby. Na Postoji si lámu hlavu, ako je možné, že v Izraeli a na Islande trhajú rekordy v zamorenosti a dospievajú k záveru, že vakcína zjavne nechráni pred šírením. Blik.
 8. Áno, očkovaní ľudia šíria Covid. A plnia nemocnice. Taká je pravda. Tým ale padá akákoľvek legitimita očkovacieho apartheidu, ktorý slovenská vláda zavádza s takou vervou, že aj Ku-klux-klan ticho závidí.
 9. Z očkovaných robia nadľudí, z neočkovaných podľudí. Pritom všetky najzaočkované krajiny, ako aj aktuálne vedecké dáta z Británie jasne dokazujú, že očkovaní sú zo zdravotného hľadiska rovnaké riziko pri šírení Delty ako nezaočkovaní. Tak načo ten apartheid?!
 10. Ale slovenská vláda sa zaťala. Ako malé rozmaznané decko na pieskovisku. Nevidí, nepočuje. Najskôr polku národa nezmyselne zavrela do karantény na hraniciach, len aby sem mohli Deltu veselo nanosiť tí zaočkovaní.
 11. Cestovnému ruchu na Slovensku tým zasadili smrteľnú ranu a potom sa vrhli na reštaurácie. Neočkovaným chcú zakázať chodiť do reštaurácií. Tým nadobro odrovnajú gastrosektor a oberú ľudí o posledné zvyšky slobody.
 12. Vyhrážajú sa učiteľom a štátnym zamestnancom. A uplácajú na každom kroku. Vrcholom je Matovičova štátna lotéria, čo je v preklade štátna korupcia: štát upláca svojich občanov, aby sa stali klientmi Pfizeru. Neskorý kapitalizmus v praxi.
 13. A Čaputová ďakuje zaočkovaným. So slzami dojatia. Na nezaočkovaných nezáleží – tým nech nadávajú, tých nech urážajú, tým nech berú práva a slobodu. Však prečo byť prezidentkou pre všetkých, keď môžem robiť reklamnú žabku Pfizeru.
 14. Kuknite sa do zahraničia, madam a konečne zapnite mozog. Aj keby ste napichali drvivú väčšinu Slovákov, tak ako v Izraeli či v Španielsku, tak by to nepomohlo – čo to nevidíte? Veď sa pozrite, ako im rastú čísla!
 15. Prestaňte s propagandou. Prestaňte s apartheidom. Prestaňte rozhadzovať peniaze daňových poplatníkov na korumpovanie národa. Radšej trasujte, liečte a investujte do zdravotníctva.
  Oklamali ľudí. Toto je podvod tisícročia. Sľubovali, že očkovanie prinesie spásu – a jediné, čo prinieslo, je miliardy na účtoch farmafiriem.
  Blahoželáme akcionárom Pfizeru – izraelské nemocnice sa už plnia oslávencami.

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

 1. Správa pre tých,ktorí sa rozhodli pre očkovanie proti vírusu Sars-CoV-2.
  Skúste lekárovi ktorý vám bude aplikovať očkovaciu látku proti Covid-19,ešte pred samotným úkonom očkovania,predložiť k podpisu nasledovné vyhlásenie :

  https://akw.sk/wp-content/uploads/Vyhlasenie_lekara_koncept2.pdf

  Verím,že lekári – nadšení propagátori experimentálnych pseudovakcín typu MUDr.Sabaka s podpisom takéhoto vyhlásenia nebudú mať žiadny problém.

 2. Бесплатное [url=https://tubevo.icu/]домашнее порно лен[/url] онлайн для сайте ххх туб Порнуха https://tubevo.icu/categories/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE/ в НД скачать на телефон [url=https://tubevo.icu/categories/%D0%9C%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%8B%D0%B5/]порно молодых полных русских видео[/url] или халявно воззриться онлайн.

 3. У нас для сайте вы сможете посмотреть порно в HD [url=https://rukoeb.xyz/]смотреть бесплатно порно хороши 2019[/url] качестве совершенно [url=https://rukoeb.xyz/categories/HD/]смотреть красивое порно в hd качестве[/url] безмездно! Обновление порно https://rukoeb.xyz/categories/HD/ без подписок отдельный сутки, 24 часа онлайн!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás