fbpx
NázoryĽuboš Blaha: NAĎ SA ZĽAKOL, ŽE PÔJDE NA 20...

Ľuboš Blaha: NAĎ SA ZĽAKOL, ŽE PÔJDE NA 20 ROKOV DO BASY – A TAK SA PRERIEKOL

-

Ľuboš Blaha: NAĎ SA ZĽAKOL, ŽE PÔJDE NA 20 ROKOV DO BASY – A TAK SA PRERIEKOL

Ešte nikdy som nevidel Naďa takého vyplašeného, ako včera večer na TA3. Vie, že pôjde do basy – za porušenie ústavy.

1. Oči vypleštené, pleška spotená, chrlil vyhrážky a číru nenávisť. To bol Naď v rozhovore s Petrom Bielikom.

2. Dôvod? Smer-SSD podal trestné oznámenie na členov vlády za to, že protiústavne poslali stíhačky a rakety na Ukrajinu a podvodne sa tvárili, že nejde o zásadnú či vojenskú vec.

3. Hrozí im za to okolo 20 rokov tvrdej basy. Ak by ich súd neodsúdil, vznikol by obrovský precedens – prečo by potom ešte niekto dodržiaval ústavu či zákony, keď to nerobí vláda?

4. Naď to vie a preto reagoval agresívne ako neurotický zlodej prichytený pri čine – kvôli tomuto trestnému oznámeniu chce zneužiť políciu na to, aby prenasledovala opozíciu. Vraj on pôjde po nás.

5. Komplexy nepustia – Naď samozrejme spomínal aj mňa. Má zo mňa mindráky už roky, výborne sa na tom zabávam.

6. Naď však bol taký rozrušený, že sa priznal, ako to dnes na súdoch funguje. Informoval, že na mňa podal občiansku žalobu.

7. To je pravda. Naď sa na súde vyplakáva, že mu hovoríme, že je agent USA a vlastizradca. Jeho žaloba je skôr prípad pre psychiatra, ale fajn, moji právnici sa už dlho tak dobre nezasmiali.

8. Človiečik, ktorý nám permanentne nadáva do dezolátov, agentov, opíc či hávede, sa odrazu city dotknutý, že schytáva politickú kritiku. Trápne a zbabelé.

9. Podstata je ale inde. Naď sa včera v TA3 úplne opustil a dopredu vyhlásil, že súd ma odsúdi a že jeho pomsta bude pokračovať. Chápete – on už teraz vie, čo bude.

10. Z toho vyplývajú zásadné otázky. Má vláda v rukách niektorých sudcov? Rozhodujú orgány činné v trestnom konaní podľa politických pokynov vlády?

11. Podozrenie mám už dlhší čas. Spomeňte si na sudcu Chalupku, ktorý škandalózne rozhodol, že ako opozičný politik nesmiem kritizovať liberálnu prezidentku Čaputovú.

12. Potom sa zistilo, že tento sudca má na účte stovky tisíc eur, ktoré nevie vysvetliť. Aká náhodička.

13. A teraz máme odrazu ministra obrany v demisii, ktorého kryjú Spojené štáty a ten vykrikuje, že súd má odsúdi a polícia bude perzekuovať opozíciu.

14. A to všetko iba preto, že dôsledne plníme naše opozičné úlohy – upozorňujeme na to, že vláda nás ženie do vojny a že pri tom ničí ústavný systém na Slovensku.

15. Takto isto prenasledovali aj Roberta Fica – vymysleli si šialené obvinenie, len aby zastrašovali lídra opozície.

Naď však stráca pôdu pod nohami. Už má len pár mesiacov a potom sa na Slovensko vráti spravodlivosť. Preto sa tak trasie, preto tak pení.

Hysterické záchvaty vám nepomôžu, pán minister. Ako tvrdil už Dostojevskij – po zločine nasleduje trest.

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/828

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás