fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Na vedení strany Smer si čítame vyjadrenie...

Ľuboš Blaha: Na vedení strany Smer si čítame vyjadrenie Petra Pellegriniho, v ktorom obhajoval štátnu cenzúru opozície… Kolorizované

-

Ľuboš Blaha: Na vedení strany Smer si čítame vyjadrenie Petra Pellegriniho, v ktorom obhajoval štátnu cenzúru opozície… Kolorizované

Prepáčte, ale ako môže opozičný politik schvaľovať, že štátne médiá odmietnu zobrať do relácie iného opozičného politika – to je popretie celej demokracie ????

Po tomto Hlasu padnú preferencie o ďalšie 3 percentá. Ja mu do toho nechcem kecať, ja sa len smejem.

Najvtipnejšia je tá vzácna zhoda s Progresívnym Slovenskom a SaS-kou. Ako by ich jedna mater mala.

Predtým sa zhodli na zväzkoch homosexuálov, potom na posielaní stíhačiek na Ukrajinu a teraz na štátnej cenzúre. Bravó! Aký krásny dúhový trojlístok!

Ja len čisto ľudsky. Keby Petra Pellegriniho médiá tri roky nepúšťali do relácií, bránil by som ho – lebo ide o princíp.

Keby Naď pustil do gatí a nešiel by s ním do diskusie, kričal by som. Lebo ide o princíp.

A čo urobí on? Otvorene sa postaví na stranu vlády a obhajuje cenzúru. Takto klesnúť.

My sa na jeho lacných chybách môžeme smiať, ale ľudia mu toto nikdy nezabudnú ✊

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/720

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Možete má hejtovať, ale ja si myslím, že SMER robí veľmi zlú politiku pred voľbami. Čo tým chcú dosiahnúť? Len si od seba odháňajú slušných a rozmýšľajúcich voličov. Takto urobím aj ja. Keď majú TB, už len čakám, na koho budú nadávať, čo zase povedia.Naopak, nepočula som ani raz , že by niekoho pochválili. Mám obavu, že aj keď vyhrajú voľby, nezostavia vládu, nikto s nimi nebude spolupracovať. To je ich škoda.

    • No počula si niekedy Čaputovú, Matoviča, Hegera, Naďa, Sulíka, alebo iných, že by niekedy pochválili SMER-SD alebo Fica ? Ja tiež nie. Všade na nich len kydajú a pri každej príležitosti ich oplujú. SMER väčšinou príde s nejakým materiálom, ktorý usvedčuje vymenovaných z niečoho, alebo vytvára aspon vážne podozrenie.
      Čaputová, Heger, Matovič a spol. neprichádzajú s ničím – len s nenávisťou a osočovaním bez nejakých dôkazov, faktov a materiálov – nemajú v rukách vôbec nič, len prázdne slová. V 90 percentách sú to výmysly na prvý pohľad.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás