NázoryĽuboš Blaha: NA SLOVENSKU PREBIEHA ŠTÁTNY PREVRAT!

Ľuboš Blaha: NA SLOVENSKU PREBIEHA ŠTÁTNY PREVRAT!

-

spot_img

Ľuboš Blaha: NA SLOVENSKU PREBIEHA ŠTÁTNY PREVRAT!

 1. Dnes ráno sa stalo presne to, pred čím sme darovali – Čaputovej ľudia na Nake spustili vlnu zatýkania, obeťou je napríklad šéf SIS.
 2. Čurillovci sa mstia aj vyšetrovateľke Santusovej, ktorej chceli kedysi zapáliť auto kanistrom a nakopať je do p..e.
 3. Ktovie, čo na nej budú páchať v cele zadržania, sú to psychopati, od ktorých je možné čakať čokoľvek. Dobre vieme, ako skončil Milan Lučanský.
 4. Čurillovci sú trestne stíhaní a jediná šanca, ako uniknúť trestu, je práve to, čo dnes spáchali – policajný prevrat.
 5. Takéto niečo sa naposledy dialo v Čile, Argentíne či v Uruguaji na prelome 70. a 80. rokov – bezpečnostné zložky ovládli štát, zrušili demokraciu a spustili teror.
 6. Dnes sa deje to isté – šesť týždňov pred voľbami. To nie je náhoda. Toto sú gestapácke metódy. A snaha zmanipulovať voľby.
 7. Nie je predsa možné, aby Čaputovej ochranný oddiel Sturmabteilung na čele s Himml…, pardon, s Hamranom zaútočili na Slovenskú informačnú službu – to je predsa vyhlásenie vojny v štáte.
 8. Za celým týmto stojí Progresívne Slovensko, ktoré má svojich ľudí rozlezených po celom štáte – od Hamrana až po Čaputovú. Veľký progresivistický pochod inštitúciami.
 9. Politický cieľ je jasný – ukradnúť voľby. Preto sa pokúsili strčiť do väzby Tibora Gašpara. Preto útočia na Smer. Chcú nás zlikvidovať. Hamran má jasné pokyny zhora.
 10. Čaputová pomohla Hamranovi odstrániť poslednú poistku pred štátnym prevratom – ministra Šimka. Teraz sa Naka utrhla z reťaze a reálne pripomína nacistickú SS. Štát v štáte. Bez verejnej kontroly.
 11. Slovensko je v najväčšej ústavnej kríze od svojho vzniku. Musíme zastaviť Čaputovú a jej PS, kým nezrušia voľby a nezakážu opozíciu.
 12. Smer okamžite zvoláva mimoriadnu schôdzu parlamentu a vyzývame Čaputovú a jej esesákov, aby štátny prevrat zastavili, kým je čas. Za toto budú pykať.
 13. Nech dá madam pokyn tomu svojmu Himmleríkovi s nekonečnými komplexmi a zlatými reťazami na krku, nech túto frašku okamžite ukončí. Lebo za toto pôjde sedieť, lúzer.
 14. Sme pripravení brániť demokraciu pred progresívnym fašizmom – za každú cenu. Robert Fico to povedal jasne – je najvyšší čas aplikovať článok 32 ústavy. Právo na odpor.
 15. Potvrdzuje sa, že vo všetkom sme mali pravdu a hovoríme ju aj teraz – v ohrození sú voľby, v ohrození je demokracia.

Ide do tuhého, priatelia, pripravte sa na čokoľvek

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1127

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás