fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Ešte nikto tak nezosmiešnil Čaputovú ako Žilinka...

Ľuboš Blaha: Ešte nikto tak nezosmiešnil Čaputovú ako Žilinka a ja som sa fakt snažil

-

Ľuboš Blaha: Ešte nikto tak nezosmiešnil Čaputovú ako Žilinka a ja som sa fakt snažil

Ľuboš Blaha: TO JE NA BASU, PANI ČAPUTOVÁ, TO JE NA BASU

Ešte nikdy nikto nezosmiešnil prezidentku Čaputovú tak, ako dnes generálny prokurátor. A ja som sa fakt snažil. 

1. Generálny prokurátor dnes povedal pravdu o Zuzane Čaputovej. Nemá odbornosť, ale zato prebytok pýchy a arogancie. 

2. Čo je však pre Čaputovú horšie, Maroš Žilinka ju de facto obvinil, že ešte v roku 2021 lobovala v živej kauze za exprezidenta policajného zboru Kovaříka. 

3. Kovařík bol obvinený za to, že zastavil policajnú raziu na mafiánov, ktorých Lipšicov úrad využíval na špinavú politickú robotu.

4. Lipšic potom nabehol do Prezidentského paláca, aby dal Čaputovej pokyn, nech u Žilinku lobuje za Kovaříka. Žilinka ju s tým poslal do čerta.

5. Ale dnes opisoval, ako sa zabával, keď odborne nespôsobilá Čaputová čítala z nejakej „písanky“ to, čo jej tam Lipšic napísal. Strašná hanba. 

6. Žilinka neposlúchol a tak proti nemu začala vojna. Médiá, mimovládky a tak… A Čaputová sa v tejto vojne správa ako Lipšicov lokaj. 

7. Predpokladám, že Lipšic s Kubinom jej píšu podania na Žilinku a ona len vykonáva, čo jej títo páni napíšu. Každá mafia má svojho užitočného idiota, že áno. 

8. Generálny prokurátor má úplnú pravdu v tom, že napriek našej úcte k postu prezidenta, nie je možné si vážiť prezidentku Čaputovú, ktorá tento úrad takto neuveriteľne ponižuje. 

9. Ako môže riešiť ústavný spor s generálnou prokuratúrou na satirickom festivale Kremnické gagy? Tým len potvrdzuje, že mentálne je len druhoradou komediantkou. 

10. Ako je možné, že na list generálneho prokurátora, ktorý ju žiadal o stretnutie, ani len neodpovedala. Namiesto toho naňho takto útočí? 

11. A preboha, ako je možné, že chce ako politička zasahovať do živých spisov? A pasuje sa do polohy, že ona má určovať, kto má byť alebo nemá byť obvinený.

12. Po dnešku už vieme, prečo to všetko robí. Vyplýva to z toho, čo GP Žilinka povedal na dnešnej tlačovke: ona je len predĺženou rukou Lipšica a Kubinu. 

13. Preto sa tak bije za Čurillovcov, preto tak útočí na Roberta Fica a opozíciu, preto tak hysterčí okolo Maroša Žilinku. 

14. Po tomto by mala Zuzana Čaputová s hanbou odstúpiť so svojej funkcie. Ale že okamžite. Ešte z New Yorku, kam sa išla poradiť, čo urobiť so slovenskými voľbami. 

15. Ja viem, že ju chlapci z New Yorku nebudú chcieť pustiť. Ale toto je strašné odhalenie. 

Ešte raz – progresivistická politička zneužila svoju funkciu na lobovanie za Lipšicovho a Mikulcovho človeka. To je na basu, milá pani. To je na basu.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás