fbpx
DomáceLinhart by za okupačnú zmluvu hlasoval znovu

Linhart by za okupačnú zmluvu hlasoval znovu

-

Linhart by za okupačnú zmluvu hlasoval znovu

Bratislava 11. februára (TASR) – Na zastrašovanie a vyhrážanie som už zvyknutý, je to súčasť môjho života. Nečakal by som to ale od skupiny ľudí, za ktorých dlhodobo bojujem v parlamente.

Je mi ľúto, že určitá časť ľudí podľahla dezinformáciám šíreným Ficom a Kotlebom.

Denne za nich totiž bojujem v parlamente a urobil som tak aj v prípade podpory zmluvy s USA o ktorú predošle požiadala a ktorú predložila bývalá vláda. Mrzí ma, že keď sme prekonali a zvládli dva roky Koronavírusu, keď už spoločnosť potrebuje normálne žiť, poniektorí politici na úkor vlastných politických bodov šíria nenávisť a dezinformácie a rozdeľujú a destabilizujú našu spoločnosť.

Do politiky som šiel ako potravinový kritik preto, aby som zmenil kvalitu potravín k lepšiemu. Veľmi ma mrzí, že iba kvôli tomu, že som raz „nestlačil gombík“ podľa predstáv jednej skupiny ľudí, som dnes vystavený vyhrážkam, dezinformáciám a neskutočným hejtom.

Som na nich zvyknutý od otravinárov a podvodníkov, no sklamalo ma, že kvôli jednému rozličnému názoru tieto vyhrážky prichádzajú aj od poniektorých ľudí, ktorých hlas som osobne vypočul v dave. Nikdy nemôžem vyhovieť všetkým, dnes je spoločnosť rozdelená, ale toto si naozaj za svoju obetu národu nezaslúžim. I napriek tomu budem pokračovať vo svojej práce pre tých, ktorí si moju obetu zaslúžia.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

  1. Ale ale Patko Linhart, a nejake detailne vysvetlenie, ze o com si sa s Nadom tu hodku bavil, ze ako vcom ta presvedcil, ze zrazu taka zmena 🙂
    Neboj sa, internet sa nezruti ked zverejnis, hoc aj xy stran textu

    • … a taký asi aj bol, beznádejný a nesvojprávny …aj ako naď a kôrčiok

  2. Som zvedavý čo bude hovoriť o pár rokov, keď mu budú ľudia pľuť stále do tváre. Nepochopili hajz… , že sú len bábkami v rukách američanov. Počul som , že chce kandidovať za primátora Nových Zámkov. Dúfam , že obyvatelia Nových Zámkov budú mať toľko rozumu, že si nezvolia za primátora vlastizradcu. A potravinársky semafor si už môže strčiť do svojej zradcovskej rit…

  3. Zaujímavý by bol názor principiálneho pána poslanca na ďalší pripravovaný paškvil z dielne tejto zločineckej chunty o slovenských včelách.

  4. Pán Linhart.Ja sa Vám nevyhrážam a tak isto sa Vám nevyhráža veľká väčšina ľudí, takže nezveličujte to. Pri tomto hlasovaní išlo o Slovensko a Vy hlupáci ste naše Slovensko ukradli, ale nakoľko ste skutočne hlupáci, tak ste ho ukradli pre svojich pánov a Vy z toho nebudete mať nič. Ľud si vezme Slovensko späť a Vy budete všade cudzincami a všade na obtiaž.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás