fbpx
DomáceLiberálne médiá: Začala sa tretia vlna. Podľa toho, vláda...

Liberálne médiá: Začala sa tretia vlna. Podľa toho, vláda a prezidentka takto pripravili Slovensku práve teraz tú Matovičovu atómovú bombu

-

Liberálne médiá: Začala sa tretia vlna. Podľa toho, vláda a prezidentka takto pripravili Slovensku práve teraz tú Matovičovu atómovú bombu

Juraj Draxler na svojej facebookovej stránke uvideol:

Ak sa uskutoční návšteva pápeža, polícia bude musieť zatknúť všetkých členov vlády

Dnes už máme zo sveta spoľahlivé údaje, že očkovaní, v prípade, že u nich prepukne infekcia, roznášajú covid prakticky rovnako efektívne ako neočkovaní.

- reklama -

Tá šanca na prepuknutie infekcie je síce menšia ako u neočkovaných, aj priebeh oveľa miernejší, ale stále je to vysoké riziko.

A to v situácii, keď vláda inak obmedzuje kadečo, lebo covid.
Za týchto okolností je podľa mňa úplne zjavné, že povolenie obrovských zhromaždení s pápežom bude aktom vedomého ohrozenia zdravia obyvateľstva. A na to sú paragrafy.

Netrvám na tom, že ich musia zatknúť rovnako teatrálne, ako sa to pre mediálny efekt robí v iných prípadoch (Heger rozplesknutý na chodníku, Grohling pritlačený o kapotu, Krajniak s kolenom kukláča na krku…a všade dookola ozbrojenci), ale zadržaniu a obvineniu by sa nemali vyhnúť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

2 KOMENTÁRE

  1. Osobne si myslím, že to hromadné podujatie potrebujú. Prečo, to si príčetný občan ľahko domyslí. Podobnosť a dôsledky s matovičovou atómovou bombou čisto náhodná.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás