fbpx
DomáceĽ. Blaha zverejnil nové logo OĽaNO. Pozrite si to...

Ľ. Blaha zverejnil nové logo OĽaNO. Pozrite si to tú prepracovanú grafiku vystihujúcu “obyčajných ľudí”

-

Ľ. Blaha zverejnil nové logo OĽaNO. Pozrite si to tú prepracovanú grafiku vystihujúcu “obyčajných ľudí”

Ľ. Blaha: Neviem, či ste videli fotky kľúčových svedkov, ktorých hľadá polícia kvôli krivým výpovediam. OĽaNO by si ich malo vycapiť ako nové stranícke logo – plne ich to vystihuje.

 1. Dve vyholené ozruty, jazvy a tak. Také tie typy, ktoré keby ste stretli v noci na ulici, tak hodíte peňaženku a utekáte preč. Ja len, že z chlapcov priam srší dôveryhodnosť.
 2. Desivé na tom je, že kvôli takýmto narafičeným udavačom zomrel Milan Lučanský. Povymýšľali si nezmysly naňho a na ďalších nominantov Smeru. Na politickú objednávku.
 3. Toto sú tie hlavné tromfy Matoviča a Lipšica. Toto sú tí „hrdinovia“ dnešnej doby. Len sa na nich pozrite. Jeden je z mafiánskej bandy takáčovcov, druhý je kontroverzný podnikateľ.
 4. Polícia po nich pátra a oni sa skrývajú. Spomeňte si, ako to bolo s Milanom Lučanským. Keď ho polícia predvolala, sám dobrovoľne prišiel z Chorvátska. No tuná Lipšicovi takáčovskí „hrdinovia“ sa ukrývajú pred zákonom. Tlieskam.
 5. A na takýchto „kajúcnikoch“ Matovičovci postavili všetky svoje prípady. A ešte na Makóovi, ktorý má priam napísané na ksichte – ahojte, klamem.
 6. Nič iné Matovič, Lipšic a Tódová nemajú. A na takýchto zjavoch postavili celú tú ozrutnú propagandu proti Smeru. Na základe pripravených klamstiev od takýchto kreatúr poslali na smrť generála Lučanského. Z toho sa priam dvíha žalúdok.
 7. Teraz sa došlo na to, že všetko je podvod. Obvinenia si povymýšľali, jedného už chytili a ďalších naháňajú. A je len veľkou otázkou, či ich dnes náhodou neskrývajú práve tí, o ktorých hovorí správa SIS.
 8. Je veľkou otázkou, či ich neskrýva mafiánska skupinka vo vnútri trestnoprávnych zložiek, ktorá sem vrátila 50. roky a cez systém narafičených udavačov prenasledovala opozíciu.
 9. Títo dvaja milí a sladkí páni azda dúfajú, že kým si ich polícia nájde, Mikulcovi sa podarí aktuálne vyšetrovanie stopnúť. Zjavne pre to robí všetko. Čítali ste jeho najnovší rozhovor s Tódovou? To je úplné peklo.
 10. Minister vnútra otvorene hovorí, že bude tvrdo preverovať postup vyšetrovateľky, ktorá vyšetruje prípady falošných svedectiev a mafie vnútri polície. On sa jej bohapusto vyhráža. Cez médiá. Cez Tódovú.
 11. Predstavte si, že by takéto brutálne odkazy dával policajtom cez médiá Robert Kaliňák, kým bol ešte ministrom vnútra. Že bude prešetrovať postup policajtov pri politických kauzách. Médiá by ho zožrali zaživa.
 12. Ale Mikulec môže zastrašovať vyšetrovateľku. Za asistencie Tódovej. On môže chrániť seba a svojich ľudí. „Padni komu padni“ sa odrazu nehodí. Vláda perzekuuje policajtov za to, že vyšetrujú niečo, čo jej nevyhovuje – naši najspravodlivejší a najčistejší.
 13. A ten istý Mikulec je taký arogantný, že sa vyhráža policajnou brutalitou ešte aj protestujúcim ľuďom na hraniciach. Vraj mali dosť času sa zaočkovať a vraj jeho nič nezaujíma.
 14. On si demokraciu predstavuje ako priemerný bachar v Osvienčime – budete skákať tak, ako ja pískam. Inak bude zle a zavrie vás do diery.
 15. Lotor, ktorý je podozrivý z prijímania 100-tisícového úplatku a rodinkárstva, sa vyhráža čestným a dobrým ľuďom za to, že napĺňajú svoje ústavné práva – to aj šéf SS Himmler mal v sebe viac taktu ako tento Matovičov gestapák.
 16. My protestujúcim pendlerom držíme palce. Nezapájame sa osobne, aby sme nezničili občiansku podstatu týchto protestov.
 17. Nechceme, aby to médiá zneužili a urobili z toho akcie Smeru – strhli by to celé proti nám a to si tieto blokády nezaslúžia. Sila týchto protestov je v ich občianskom a spontánnom charaktere.
 18. My zatiaľ bojujeme inak. Posielame žaloby na Ústavný súd, aby zastavil karanténu na hraniciach. A budeme bojovať aj proti apartheidu v reštauráciách – v piatok v parlamente. A aj po tom, čo si to pročkovia schvália. Robíme maximum.
 19. Dnes by som rád vyjadril podporu ľudom, ktorí využívajú svoje ústavné právo na odpor voči tyranovi. Monštrá ako Matovič a Mikulec musia ucítiť hnev ľudu.
 20. Sú zodpovední za smrť Milana Lučanského, sú zodpovední za smrť tisícov počas zimy, sú zodpovední za očkovací apartheid aj za likvidáciu cestovného ruchu. A sú zodpovední za totálny rozklad právneho štátu a gestapizáciu Slovenska.

Len sa ešte raz pozrite na tieto rozkošné tváre. Lepší symbol tej slávnej „spravodlivosti“ a „očisty“, čo priniesol Matovič s Lipšicom a Mikulcom do politiky, neexistuje.

Toto je nové logo OĽaNO! Toto je ich pravá tvár!

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

spot_imgspot_img

1 komentár

 1. dnes na Infovojne povedal hosť že blokáda hraníc bude mať zmysel keď budú hranice blokovať viacej dni nie dve tri hodiny. Toto má byť odpoveď tomu ušatému kreténovi.Ale Mikulec môže zastrašovať vyšetrovateľku. Za asistencie Tódovej. On môže chrániť seba a svojich ľudí. „Padni komu padni“ sa odrazu nehodí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás