fbpx
- Reklama -
NázoryĽ. Blaha: Zúfalí policajti sa sťažovali, že poslankyňa OĽANO,...

Ľ. Blaha: Zúfalí policajti sa sťažovali, že poslankyňa OĽANO, obvinená zo zločinu machinácie, ich šikanuje

-

Ľ. Blaha: Zúfalí policajti sa sťažovali, že poslankyňa OĽANO, obvinená zo zločinu machinácie, ich šikanuje

Ľuboš Blaha dnes na Telegrame napísal:

POSLANKYŇA OĽANO VOLALA MINISTROVI, ABY ŠIKANOVALA BEŽNÝCH POLICAJTOV!

Po mojom včerajšom statuse o tom, ako je štátnou mocou zneužívaná polícia a aký dvojaký meter tu funguje, sa ku mne dostali pikantné informácie – od radových policajtov. Sadnite si.

- reklama -

1. Týkajú sa istej poslankyne za OĽaNO z obce Kunerad, ktorá je mimochodom obvinená zo zločinu machinácie vo verejnom obstarávaní.

2. Sami policajti už toho majú plné zuby, ako si OĽaNO vytvorilo z polície vlastnú represívnu úderku a ponižujú ich ako poslední gauneri. 

3. Poslali mi dva interné materiály, z ktorých je zjavné, ako sú povinní zabezpečiť poslankyni celonočnú ochranku jej domu – dôvodom je, že jej niekto pred dvoma mesiacmi do záhrady hodil zápaľnú fľašu. No chápete, úplná Hirošima.

4. Pred pár dňami táto poslankyňa OĽaNO údajne išla domov a nevidela pred svojím domom strážiť policajné auto. Okamžite zavolala ministrovi Mikulcovi a sťažovala sa.

5. Radovým policajtom sa vzápätí vyhrážali disciplinárnym konaním. Poslankyňa sa vraj správa nekonečne arogantne – policajti sú zúfalí.

6. Takto to na Slovensku funguje. Hamranova polícia tu je len pre papalášov pri moci – presne ako som včera písal.

7. Keď Čaputovej napíše nejaký zúfalec, okamžite je po ňom vyhlásené celoštátne pátranie. Keď Naďovi napíše niekto pod parou škaredý odkaz, okamžite ho odsúdia na prísny trest. 

8. A keď nafučaná poslankyňa OĽANO nevidí policajné auto pred svojím barákom, okamžite nabubrane volá ministrovi a ten zburcuje políciu.

9. Toto sú  také odpudivé papalášske maniere, že sa z toho dvíha žalúdok už aj bežným policajtom. 

10. Kedysi som policajtov učil na Akadémii Policajného zboru, kým ma Mikulec nenechal vyhodiť – pamätám si, že to boli múdri a šikovní ľudia.

11. Nezaslúžia si byť takto zneužívaní. Nezaslúžia si, aby z nich Hamran s Mikulcom a Lipšicom robili nástroj na kriminalizáciu opozície. Nezaslúžia si šikanu od arogantnej Matovičovej poslankyne, ktorá sa správa, ako by jej tu všetko patrilo.

12. Chodím na výsluchy ako na klavír. Za svoje názory. Veľmi dobre viem, aká je nálada v policajnom zbore. Radoví policajti sa ma pýtajú, kde môžu podpísať referendum. Chcú koniec tejto šialenej vlády. 

13. Všetci chceme, aby už táto banda primitívov prestala gniaviť Slovensko. V korporátnych médiách sa o ich arogancii nedozviete – médiá pravicu vždy chránili. 

14. Ale som rád, že bežní ľudia čítajú moje statusy a posúvajú mi informácie o zneužívaní štátnej moci. 

15. Museli ma vyhodiť z Facebooku, lebo sa boja pravdy. No moje statusy na Telegrame sa ďalej šíria po všetkých sociálnych sieťach. A ľudia mi môžu písať o špinavostiach, ktoré dennodenne produkuje táto vláda.

Prosím, šírte tieto správy, priatelia, nech celé Slovensko vie, čo za oľanácku mafiu tu dnes vládne. 

Ďakujem a držím palce bežným policajtom – keď vyženieme mafiu od moci, všetko zneužitie štátnej moci bude vyšetrené a tvrdo potrestané.

Už čoskoro.

Ako už Ľuboš Blaha vysvetlil, k informáciám sa dostal na základe včerajšieho príspevku:

JEDEN METER NA ČAPUTOVÚ, INÝ METER NA BLAHU!

Hamranova polícia tu nie je na to, aby chránila občanov – ona chráni Čaputovú, Matoviča a ďalších pohlavárov režimu. Chcete dôkaz?

1. Pamätáte si, ako tu polícia naháňala akéhosi nahnevaného človiečika, lebo napísal Čaputovej nejakú trápnu vyhrážku?

2. Vyhlásili celoštátne pátranie a možno volali aj Kevinovi Costnerovi do Hollywoodu, či by našej drahej princezničke nerobil bodyguarda, veď naše chúďatko neznesie ani len označenie „agent“.

3. Mne sa, mimochodom, takisto vyhrážali. Po vypuknutí vojny na Ukrajine mi chodili desiatky vyhrážok. Hulákali mi pod oknami. Kričali banderovské heslá a vrieskali, že ma zabijú. Naše milujúce slniečka.

4. Keď som dal trestné oznámenie, nikto nevyhlásil celoštátne pátranie. Žiaden Kevin Costner, nič. Dokonca ani nevypočuli tých, ktorí sa vyhrážali. Len to spakruky odmietli.

5. A tak sme podali sťažnosť. Dnes mi došla odpoveď. Všetko po starom. Nikto nikoho nevypočul. Namiesto piatich odstavcov som dostal päť hárkov. Toť vsjo.

6. Bolo mi vysvetlené, že to vlastne neboli vyhrážky. To vraj len niekto viedol „silácke reči“. Čiže ak vám obťažujú vaše malé deti nejakí rozbesnení ukrofašisti, tak to je pohoda, žartíček, haha-hihi.

7. Ale ak prezidentke, ktorú chráni desiatky po zuby ozbrojených bodyguardov, napíše nejaký zúfalec niečo škaredé, tak to nie sú „silácke reči“ – to je jasný pokus o atentát a treba ho zavrieť! Paráda!

8. A potom verte tomu, že polícia je tu pre všetkých. Kdeže. Chráni len papalášov, ktorí sú pri moci. Naď luskol prstom a nejakého chlapíka odsúdili za to, že mu napísal niečo expresívnejšie.

9. Koaličným poslancom posielali ochranky iba preto, že po nich niekto vykríkol, že sú vlastizradcovia. Ale mne policajti odpíšu, že musím zniesť „názory expresívnejšieho charakteru“.

10. Z nejakého čudného dôvodu ich nemusí zniesť Čaputová ani Naď, ale moja rodina áno.

11. Mimochodom, Hamranovi policajti tento týždeň zamietli aj moje trestné oznámenie na Čaputovú za to, že používa fašistický pozdrav „Sláva Ukrajine“ – vlastne nezamietli. Odložili. Lebo Čaputovú zatiaľ chráni imunita.

12. Ale v odôvodnení som sa dočítal úplné pecky. Vraj „Sláva Ukrajine“ síce je banderovský pozdrav a naozaj ho používajú neonacistické skupiny na Ukrajine… Ale – a teraz sa podržte.

13. Ale že keď vypukol Majdan na Ukrajine, tento pozdrav prestal byť fašistickým a stal sa symbolom boja za národ. A vraj ho už dnes používajú aj lídri EÚ, takže všetko je v poriadku – už to nie je fašizmus, už je to sloboda a demokracia. Bravó!

14. Len pripomínam, že tento banderovský pozdrav počas Majdanu v Kyjeve zdomácnel práve preto, že Majdan vyvolal Pravý sektor a ďalšie neonacistické skupiny. Tí to tam priniesli.

15. A rozumiem tomu správne, že ak teraz začnú v Bruseli hajlovať, aj hajlovanie prestaneme chápať ako fašistický pozdrav?

U Hamrana sa museli reálne zblázniť. Chránia Čaputovú, chránia papalášov, chránia neoliberálny režim. Bežných ľudí a opozíciu prenasledujú a zločincov pri moci obhajujú.

Spravodlivosť si ich nájde. Príde čas.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Ľuboš Blaha chce preškoliť idiotov na ľudí…….ale bohužiaľ platí, že SLEPÉMU FARBY NEVYSVETLÍŠ Amen, cma!

  2. Bohuzial stale je na Slovensku dostatok IDIOTOV ktory nechapu kto je v prezidenstkom palaci a kto je vo vlade a Luboš to vždy presne pomenuje aby nikto nepochyboval. Bohužial ta VLASTIZRADKYNA v prezidenstkom palaci ma okolo seba dost IDIOTOV aby ju podporili a dost Zradcovskych Novinarskych Kuriev ktori ju podporia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás