fbpx
NázoryĽ. Blaha: ZASTAVME OBRANNÚ DOHODU S USA! ZASTAVME OKUPÁCIU!

Ľ. Blaha: ZASTAVME OBRANNÚ DOHODU S USA! ZASTAVME OKUPÁCIU!

-

Ľ. Blaha: ZASTAVME OBRANNÚ DOHODU S USA! ZASTAVME OKUPÁCIU!

ZASTAVME OBRANNÚ DOHODU S USA! ZASTAVME OKUPÁCIU!

Ministri Naď s Korčokom páchajú vlastizradu – americké základne na Slovensku sú pošliapaním národnej suverenity a otvorenou okupáciou nášho územia cudzími vojskami.

1. Pred dvoma rokmi sa mi spoločne s SNS podarilo zastaviť obrannú dohodu s USA, ktorú utajovane dávali dokopy úradníci na ministerstvách obrany a zahraničia.

2. Vedeli, že cez nás neprejdú a tak bolo treba povaliť vládu Roberta Fica. Bol zavraždený Ján Kuciak a oni usporiadali majdan, vďaka čomu dnes majú svoju prezidentku aj poslušnú vládu.

3. A budú americké základne. Možno aj jadrové zbrane. Namierené na Ruskú federáciu. Niekomu to zjavne nedopína, ale robia zo Slovenska terč v prípadnej vojne, ktorú chcú vyprovokovať – ohrozujú nás všetkých. Naše rodiny, naše deti.

4. Slováci nikdy nebudú bojovať proti Rusom. Sme Slovania, sme bratia. Slováci nikdy nebudú súhlasiť s tým, aby naše územie využívala americká armáda na to, aby vojensky provokovala Ruskú federáciu. Nikdy.

5. Už sme tu raz mali okupantov, ktorých Rusi vyhnali a oslobodili nás. V roku 1944 sem došli Nemci, aby rozprášili Slovenské národné povstanie, potlačili odpor a zabíjali tých, čo bojovali za slobodu.

6. Novodobí fašisti dnes opäť potrebujú okupačné armády, aby potlačili protivládny odpor Slovákov a bojovali s ruským národom. Majú vo vláde svoje bábky, ako ich mal Hitler v roku 44. História sa opakuje.

7. Naď s Korčokom už spisujú pozývacie listy – opäť prídu „bratské armády“, naši „spojenci na večné časy“ a opäť to bude na pozvanie aparátčikov, tentoraz tých amerických. Za potlesku imperiálnych médií… Déjà vu.

8. V Prezidentskom paláci sedí Lady Pentagon, ktorá sa už teraz zalizuje, ako obrannú dohodu s USA podpíše. Kvôli tomu tam predsa bola dosadená. Ešte aj ohňostroj vystrojí a palác bude svietiť v amerických farbách – ako v správnej kolónii.

9. Všimnite si to načasovanie. Naď s Korčokom dohodu DCA poslali do medzirezortného pripomienkového konania v čase Vianoc, kedy sa Slovensko vypína od politiky – až tak veľmi sa boja reakcie ľudí.

10. Idú obrannú dohodu s USA pretlačiť v čase núdzového stavu, kedy ľudia nesmú protestovať. Ich rozbesnený Hamran už jasne ukázal, že budú surovo likvidovať akýkoľvek odpor. Až tak veľmi sa boja Slovákov.

11. Do parlamentu sa obranná dohoda dostane ako téma pravdepodobne na najbližšej schôdzi vo februári a my budeme tvrdo bojovať proti ohrozeniu národnej suverenity.

12. Medzitým by som chcel verejne oceniť iniciatívu Eduarda Chmelára, ktorý vypracoval hromadnú pripomienku proti DCA v rámci medzirezortného pripomienkového konania – podpísal som ju spolu s tisíckami Slovákov. https://www.mojapeticia.sk/…/0317a4b6-776e-4ee9-961e…

13. Je to občianska, nie stranícka iniciatíva. A ja by som rád vyzval každého vlastenca, ktorému záleží na hodnote mieru a nechce tu mať cudzie okupačné vojská, aby ju podpísal. Zahoďme na chvíľu nezhody – v tomto sa musíme spojiť!

14. Nie, to nie je o nenávisti voči Američanom. Môžete byť fanúšikom americkej kultúry, môžete mať rodinu v USA, môžete mať rád amerických športovcov… Ale to neznamená, že budete podporovať americké vojny a Bidenových vojnových štváčov.

15. Píšem to tento mesiac opakovane – dnes stojíme pred otázkou „byť či nebyť?“. Ohrozujú našu suverenitu. Ohrozujú mier. Ohrozujú samotnú existenciu Slovenska ako suverénneho štátu.

Vážený pán Naď, vážený pán Korčok, vážená pani Čaputová,dovoľte, aby som skromne a zdvorilo upriamil Vašu ctenú pozornosť na paragraf 311 Trestného zákona.Len aby ste vedeli, čo vás čaká, ak sem pozvete cudzie vojská a odovzdáte im suverenitu nad našim územím. Doživotie…Padni, komu padni…

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás