fbpx
NázoryĽ. Blaha: Z celého včerajšieho košického protestu zaujala denník...

Ľ. Blaha: Z celého včerajšieho košického protestu zaujala denník Sme a Aktuality len potýčka hŕstky liberálnych provokatérov so sympatizantmi Smeru

-

Ľ. Blaha: Z celého včerajšieho košického protestu zaujala denník Sme a Aktuality len potýčka hŕstky liberálnych provokatérov so sympatizantmi Smeru

 1. Na jednej strane desaťtisíc ľudí, na druhej strane desať trolov. Ale svetlá reflektorov sa upriamia na desať liberálov – presne takto oligarchické médiá manipulujú s realitou.
 2. Napriek otvoreným provokáciám sa tam včera liberálikom absolútne nič nestalo. Vláda ľuďom berie slobodu a živobytie, no napriek tomu sa naši priaznivci nenechali vyprovokovať – som na nich hrdý!
 3. Spomeňte si, ako dopadla mladá aktivistka Alena, ktorá nesúhlasila s protestom Matoviča pred Bonaparte pred pár rokmi. Zmlátili ju a skončila v nemocnici. Takto to riešili Matovičovi slušnoľudia.
 4. Ale o tom vtedy SME-čko nepísalo rozcítené reportáže. Ak máš iný názor, ako oni, tak ťa možno zmlátiť, lebo si ťa zadefinovali ako „dezoláta“. A keďže so podčlovek, tak nemáš práva. Hitler by to nevymyslel lepšie.
 5. Ale pozor, pozor, na slovutného liberálneho aktivistu s obrím respirátorom cez celý ksicht nemôžeš ani škaredo pozrieť, ak zlomyselne provokuje – lebo tým páchaš zločin proti ľudskosti!
 6. Sorosove médiá na Slovensku sa už prepracovali na úroveň severokórejskej propagandy. Aktuality.Sk nás napríklad oboznamujú, že provokatéri v Košiciach len mlčky stáli.
 7. A aby to ilustrovali, hneď vedľa tam pacli fotku liberálneho aktivistu s mikrofónom – chaloš bol až taký mĺkvy, že k tomu svojmu ukrutnému mlčaniu potreboval mikrofón. Bravó, Aktuality, Severná Kórea by bola na vás hrdá, súdruhovia ?
 8. Samozrejme, ani slovkom sa nezmienia o tom, prečo vyšli ľudia do ulíc. Že majú plné zuby očkovacieho teroru, hlúpej a nevzdelanej vlády, Lipšicovho gestapa aj vlastizradkyne Čaputovej.
 9. Nepovedia, že z nezaočkovaných už urobili podľudí a v Košiciach vám v reštaurácii ani nedonesú na terasu čaj, ak v sebe nemáte Pfizer.
 10. Jasné, môžte si ísť utekať urobiť test, aby ste si za čaj zaplatil nie jedno ale šesť eur. Paráda. Toto sme včera zažili. Apartheid. Prachsprostý apartheid.
 11. Nepustia vás už ani k lekárovi. Chceš, aby ťa liečili? Zaplať päť eur za test! Inak kľudne skap. Takto sa správa Matovičov štát k ľuďom, čo poctivo platia dane a odvody.
 12. Ale však prečo by to liberálne médiá zaujímalo. Oni ronia slzy iba nad nadľudmi. „Dezoláti“ ich nezaujímajú, tých treba naložiť do dobytčákov a šup, poslať rovno na bitúnok. Nech „kvičíme bolesťou ako svine“. Tak si to želá SME.
  Milí priatelia,
  keď hovoríme, že fašizmus je späť, nepreháňame. Prečítajte si dnešné SME či Aktuality a pochopíte, že to sú obyčajní fašisti.
  My si len bránime našu slobodu, rovnoprávnosť, naše základné práva – podľa článku 32 ústavy máme právo na odpor a hodláme ho proti liberálnym fašistom využívať.
  NO PASARAN!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

 1. A veľmi dobre vyškolené „prestitútky“ na ambasáde za plotom chodia najskôr na konzultacie, či to v súlade s „našimi hodnotami“.

 2. Náhubkárov tam bolo asi 30. Velil im Hlina. Jedna, vraj Košičanka bola pri nich a veľmi nadávala na Fica. Keď som ju oslovil východniarskym dialektom nevedela odpovedať. No predsa K o š i č a n k a.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás