fbpx
NázoryĽ. Blaha vysvetľuje klamstvo “kauzu”, že Smer nepodporil dobrovoľné...

Ľ. Blaha vysvetľuje klamstvo “kauzu”, že Smer nepodporil dobrovoľné očkovanie. Nie je to pravda, to len Uhríkovci si išli robiť lacné promo

-

Ľ. Blaha vysvetľuje klamstvo “kauzu”, že Smer nepodporil dobrovoľné očkovanie. Nie je to pravda, to len Uhríkovci si išli robiť lacné promo

Dejú sa veľké veci, priatelia:

 1. Včera v noci vládna koalícia nebola schopná začať parlamentnú schôdzu, v ktorej chceme odvolať Matoviča. Sú natoľko rozhádaní, že sa nevedeli dať dokopy.
 2. My sme sa ako celá opozícia postavili a urobili parlamentnú obštrukciu. Úspešne. Donútili sme koalíciu, aby sa nerokovalo v noci, ale dnes cez deň. Vypiekli sme s nimi ako s malými deťmi.
 3. Šušká sa, že SaS-ka chce Matoviča potopiť, a preto sa včera nedokázali zísť. Už zase budeme od Sulíka počúvať, aký je Matovič „odporný človek“ a od Matoviča, že má ísť Sulík „kopať hroby“. Chystá sa ďalšie pokračovanie veselohry Blbý a blbší, tešíme sa.
 4. Jasné, Sulík nakoniec ako vždy podrží balónik a Matoviča podrží, vždy predsa bol len Matovičov otlkánek. Ale je dobré vedieť, že koalícia je už zase dva milimetre od rozpadu. Skúsime ju dnes v parlamente doraziť.
 5. Mimochodom, včera večer som mal ísť ako predstaviteľ Smeru diskutovať do TA3 so zástupcom OĽaNO. A hádajte, čo sa stalo. OĽaNO sa kompletne zosypalo a vyhlásilo, že ak tam budem ja, tak neprídu. Tí majú zo mňa normálne, že bobky.
 6. Ja samozrejme súcitím. Je dojemné, že sa diskusií so mnou tak boja, veď ja z nich neodhryznem. Horšie je, že tým pádom relácia nebola. Takto to na Slovensku funguje – do televízií ma nepozývajú a keď ma tam Smer pošle, tak sa ma Matovičovci zľaknú a utečú ako potkany. Absurdné.
 7. Dostal som od vás zopár správ, vraj sme včera nepodporili v parlamente dobrovoľnosť očkovania. Je to nezmysel. Neverte tomu. Odídenci z Kotlebovej strany predložili návrh, aby bolo trestné nútiť niekoho do „nepovinného očkovania“.
 8. Prepáčte, ale to by bola nahrávka na smeč očkovacím propagandistom z vlády. Ak by takýto zákon nejakým zázrakom prešiel, tak by jednoducho očkovanie proti Covidu vyhlásili za povinné a bolo by vybavené, pretože trestné by bolo nútiť len do „nepovinného“ očkovania.
 9. Nebudem útočiť do opozičných poslancov, nikdy to nerobím. Ale prosím vás, vysvetlite mi, prečo by malo byť nejaké očkovanie povinné a iné nepovinné. Prečo takto ustupujú očkovacím fanatikom? Ja som plne za dobrovoľnosť očkovania – v každom ohľade.
 10. Ak chcú niektorí kolegovia z opozície povinné očkovanie, je to ich vec, ale ja im za to hlasovať nebudem. Môj názor je, že očkovanie má byť dobrovoľné. Bez výnimiek. Preto som sa zdržal. Bojujeme za slobodu a musíme byť dôslední.
 11. Posledná vec: neviem, či ste zachytili rozhovor ex-šéfa NAKA Zuriana pre médiá, ale jeho slová zatrasú Slovenskom. Ja len dúfam, že mu za trest zase nevykopnú dvere kukláči, alebo že si niekde „samonevylupne“ oko…
 12. Zurian potvrdil to, čo sme všetci vedeli – že obvinenia voči Milanovi Lučanskému boli krivé a že policajti, čo to naňho narafičili, sa z jeho smrti tešili. Hanba! Toto musí mať dohru – toto bola justičná vražda!
 13. Navyše Zurian potvrdil, že minister vnútra Mikulec bol jedným z kajúcnikov obvinený z preberania úplatku, a teda už dávno mal sedieť vo väzbe.
 14. Matovičovci si však vytvorili systém „našich ľudí“ a svojich si chránia. Obyčajná mafia… Toto je na pád vlády. Chytili sa do vlastnej pasce.
 15. Dnes bude v parlamente horúco. Za toto všetko musí ísť Matovič dole. A ja mám pre neho ešte jedno veľké prekvapenie – nebude sa mu to páčiť. Uvidíte ?
  Želám vám krásny deň, priatelia, dnes to bude veľký boj proti Matovičovej mafii!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás