fbpx
NázoryĽ. Blaha: Už len čakám, že sa Makó prizná,...

Ľ. Blaha: Už len čakám, že sa Makó prizná, že randil s Čaputovou a na zmrzke jej do kornútku strčil úplatok 50 tisíc… Z toho chlapa priam srší dôveryhodnosť. Matovičov kriminálnik z SIS tu cvičí so Slovenskom a médiá z neho robia celebritu. Kde inde by toto bolo možné?

-

Ľ. Blaha: Už len čakám, že sa Makó prizná, že randil s Čaputovou a na zmrzke jej do kornútku strčil úplatok 50 tisíc… Z toho chlapa priam srší dôveryhodnosť. Matovičov kriminálnik z SIS tu cvičí so Slovenskom a médiá z neho robia celebritu. Kde inde by toto bolo možné?

Toto je možné len na Slovensku.

 1. Zavreli krajinu a vyhlásili, že celkovo neodporúčajú, aby ľudia cestovali do zahraničia.
 2. A vzápätí šup – Čaputová do Toskánska, Mikas do Chorvátska, Klus do Azerbajdžanu… rozliezli sa po zahraničí ako šváby po kúpeľni. Idú proste príkladom.
 3. Sme asi jediná krajina na svete, ktorá nepustí vlastných občanov cez hranice do vlastného štátu. My sme totiž Očkanistan. Ak nemáš včeličku, nie si človek a vláda ťa vytresce. Ale hlavne, že majú plné ústa slobody a demokracie. Perfektné.
 4. Predseda vlády Heger sa medzitým pochválil, že na pandémiu už minul 8 miliárd eur. Problém je, že ich akosi nikto nevidel. To ich všetky narvali do svojich nastrčených firmičiek alebo ich dostal Makó za to, aby táral nezmysly o každom, na koho ukážu prstom?
 5. Už len čakám, že sa Makó prizná, že randil s Čaputovou a na zmrzke jej do kornútku strčil úplatok 50 tisíc… Z toho chlapa priam srší dôveryhodnosť. Matovičov kriminálnik z SIS tu cvičí so Slovenskom a médiá z neho robia celebritu. Kde inde by toto bolo možné?
 6. Ale tých Hegerových 8 miliárd, to je fakt gól. V štátnej pomoci sme jedni z najhorších na svete, v počte úmrtí takisto a jediné, do čoho sa investovalo, bolo povinné špajchlovanie, kvôli ktorému zomierali ľudia… A oni sa tým ešte chvália – že vyhodili do luftu 8 miliárd a uvrhli Slovensko do stredoveku.
 7. Mimochodom, keď tu bolo povinné celoplošné testovanie, Čaputová sa neobrátila na ústavný súd. Nevadilo jej ani to, že štát berie ľuďom ich ústavné práva cez Mikasove vyhlášky. Kašľala na ľudí a spinkala ako Ruženka.
 8. A zobudila sa, až keď sa ľudia naštvali a zozbierali 600 tisíc podpisov za predčasné voľby. Až vtedy sa obrátila na Ústavný súd – aby im referendum prekazila. Ach, ochrankyňa tých najslabších, ďakujeme – nikto nedokáže tak opľuť národ ako Čaputová!
 9. Zaskvel sa aj minister Korčok. Prečítal som si jeho najnovší status a ešte teraz sa neviem nadýchnuť od smiechu. Šéf slovenskej diplomacie išiel prosím pekne na pivo a občania ho tam samozrejme zvozili za jeho protiruské postoje.
 10. Ale to najlepšie. On k tomu napísal ubolený status. Vraj síce nie je až taký slávny, ako by chcel, ale že už sa za ním aj ľudia občas obzrú a to je také milé, Ivanovi búši srdiečko.
 11. A keď k nemu na pive prišiel nejaký pán, už-už si myslel, že pánko sa s nám chce odfotiť ako s rockovou hviezdou. A bum, chlapík namiesto toho Korčokovi vynadal ako malému chlapcovi a posadil ho späť do reality. Epické. Šéf diplomacie má zlomené srdiečko, poľutujme Ivana, musí to bolieť.
 12. Liberálna kaviareň sa v médiách zhoduje, že po tom, čo ľuďom zobrali možnosť na predčasné voľby a zarezali petíciu so 600-tisíc podpismi, tak oni vraj referendum vlastne posilnili. Úplný Orwell – mier je vojna, vojna je mier.
 13. Tých 600 tisíc ľudí by vlastne malo poslať Čaputovej bonboniéru, že im láskavo zarezala referendum, lebo len vďaka nej má teraz referendum právnu silu ako ústavný zákon – a síce žiadne nebude, ale to neriešte, to je len taká drobnosť.
 14. Veľká zábava je aj na rezorte informatiky. Od Remišovej už zutekali všetci – lebo vraj informatike vôbec nerozumie. Aké prekvapenie.
 15. A my sme si všetci mysleli, že tuná vyštudovaná bábkoherečka spraví zo Slovenska digitálnu veľmoc a ups, z nejakého čudného dôvodu to nevyšlo. Možno by mali rezort prevziať profesor Pročko, to je naša jediná záchrana – do budúcnosti sa dokotúľame.
  Niekedy mám pocit, že nám už ostáva len smiech cez slzy. Pripadám si ako v nejakej béčkovej hollywoodskej komédii. Ničia naše krásne Slovensko a ešte sa nám smejú do tvárí ?

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

 1. Ani neviem jak to napísať,no skúsim ? Fico má u ľudí rešpekt,miestami až strach z neho ide lebo šak ja som tiež len ovca ?ale potom si pozriem príspevok od tohto „typka“(všetka slušnosť veď všetci sme typci ni?)na danú tému a zimomriavky vystrieda úsmev ?A potom sa mi tak uľaví asi alebo čo, lebo viem,že“ dobré to bude“ po nasledujúcich voľbách!!!!Zostane spolu páni a máte vyhraté
  PS:neviem aký je zámer,ale pred voľbami tie trnavské tlačiarne nech rieši niekto tretí, nepoznaný,lebo šak Slovač je Slovač ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás