fbpx
NázoryĽ. Blaha: Tiborovi Gašparovi môže ísť o život. Útok...

Ľ. Blaha: Tiborovi Gašparovi môže ísť o život. Útok na Gašpara je útokom na celý Smer

-

Ľ. Blaha: Tiborovi Gašparovi môže ísť o život. Útok na Gašpara je útokom na celý Smer

Ľuboš Blaha:

ZADRŽALI TIBORA GAŠPARA – ZAČALA SA ÉRA OTVORENÉHO ČAPUTOVSKÉHO TERORU 

A je to tu. Lipšicovci dnes ráno zadržali Tibora Gašpara, politika Smeru, ktorý figuruje v prvej desiatke našej kandidátky. Nezastavia sa pred ničím.

1. Útok na Tibora Gašpara je útokom na celý Smer. Je hrubým zásahom do volieb. Je pomstou Čaputovej vlády za našu opozičnú kritiku. 

2. Nič také sa ešte v dejinách volieb nikdy nestalo. Takéto kúsky voči opozícii predvádzajú iba totalitné režimy.

3. Je za tým strach, úbohý a zúfalý strach z toho, že vyhráme voľby. O nič iné nejde. 

4. Lipšicovi mäsiari okolo Čurillu sa boja ako prašivé hlodavce. Lipšic dobre vie, aké zločiny napáchal – trasie sa spolu s nimi. Urobia všetko, aby nás zastavili. 

5. Spomeňte si, ako „samovylupli“ oko Milanovi Lučanskému, teraz idú po ďalšom bývalom policajnom prezidentovi – Tiborovi Gašparovi môže ísť o život. 

6. Takto funguje ten ich slávny čaputovský liberalizmus – vraciame sa do 30. rokov. Aj Hitler v roku 1933 odstavil a pozatváral opozíciu, čo iné dnes robí Čaputovej režim a jeho represívne zložky? 

7. Takéto nechutné svinstvo spáchať pár týždňov pred predčasnými voľbami, to nie je len tak. 

8. Na to museli mať zvolenie zhora, od tých, ktorí si za žiadnu cenu nevedia predstaviť, že by Slovensko po 30. septembri mohlo mať suverénnu vládu, ktorá zastaví policajné čistky, prestane posielať zbrane na Ukrajinu a pre ktorú budú na prvom mieste Slováci, nie Ukrajinci. 

9. Stojíme za Tiborom Gašparom – s plnou vervou. Celá opozícia by dnes mala kričať, že na Slovensku dnešným dňom skončila demokracia a že sú ohrozené voľby ako také. 

10. Robert Fico dnes bude reagovať na tlačovej konferencii a povie viac. Toto ich bude mrzieť. 

11. Chcú nás zničiť, no to sa im nikdy nepodarí. Rozpútali politický teror, no nás nezastrašia.

12. Čím viac budú zneužívať represívne zložky v predvolebnej súťaži, tým viac zmobilizujú Slovákov, aby nás vo voľbách podporili – lebo ľudia vidia, že toto je len obyčajný prachsprostý fašizmus. 

 Priatelia, prosím, buďte s nami, ide do tuhého – éra čaputovského teroru proti opozícii sa práve začala. Nedáme sa!

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Veď môj komentár som predchvíľou napísala. Kde zmizol?. Takže komentujem znova. Áno, história sa opakuje ako za Hitlera. Čaputovolipšicová zradcovská kamarila robí presne to, čo Hitler. A kvôli tomuto vlastizradcovskému zoskupeniu musel zomrieť aj generál Lučanský. Preto si palácová pani dosadila svoju vlastnú vládu, nikým nevolenú, aby zlikvidovala celé Slovensko a doslova umlčala slovenský národ. Veď oni sú schopní vyvolať aj majdan, aký bol na Ukrajine v roku 2014. Majú veľký strach a preto kopú ako zdovhýnajuce kone. A preto plnia zadanie od USA CIA ambasády za ohradeným plotom.

  2. A to je jeden z dôvodov prečo nevoliť Čaputovej PS, OĽANO, Demokratov, Sasky…!!!🤢
    Namiesto toho, aby riešili problémy Slovákov, len terorizujú a šikanujú ľudí. ODPORné!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás