fbpx
DomáceĽ. BLAHA: STRANA SAS MA CHCE UMLČAŤ - LIBERÁLNI...

Ľ. BLAHA: STRANA SAS MA CHCE UMLČAŤ – LIBERÁLNI FAŠISTI STRÁCAJÚ NERVY

-

Ľ. BLAHA: STRANA SAS MA CHCE UMLČAŤ – LIBERÁLNI FAŠISTI STRÁCAJÚ NERVY

Strácajú nervy. Ľudia ich nenávidia, Smer rastie a tak sú čoraz agresívnejší.

 1. Sulík označil známu vedkyňu za „kravu“, Matovič označil svojho poslanca Mičovského za „debila“. Takto oni reagujú na kritiku.
 2. Ale čo čakať od ľudí, ktorý polovicu slovenského národa kvôli inému názoru na očkovanie nazývajú „opicami“, „čvargou“ a „dezolátmi“. Primitív sa nezaprie.
 3. Matovič čelí fiasku s očkovacou lotériou a tak zase klame, až sa práši. Pred pár dňami tvrdil, že dal 20 miliónov do lotérie preto, aby prilákal ľudí na očkovanie.
 4. Nevydalo. Ľudia mu na to kašlú. Slovákov si nekúpiš, mafián! A tak chlapec obrátil – vraj očkovacou lotériou chcel očkovaných odmeniť.
 5. On si šliape po jazyku na dennej báze – takto sa strápňovať, to dokáže len Matovič. Ale hlavne, že po iných vrieska, že sú debili.
 6. Výborne sa zabávam aj na SaS. Strana, ktorá sa oháňa slobodou, na mňa dala podnet a chce mi zobrať ročný plat za to, že som vraj robil reklamu na Horalku.
 7. Vyzval som totiž bojkot na sladkosti, ktoré vyrába firma, ktorej majiteľ šíril nenávisť voči nezaočkovaným ľuďom.
 8. Politický bojkot je súčasťou demokratického zápasu a ľavicoví politici k nemu bežne pristupujú voči korporáciám v celom svete za to ako ničia prírodu, šíria rasizmus či vykorisťujú svojich zamestnancov.
 9. Ak by sme toto právo politikom vzali a súkromní podnikatelia by boli vyňatí z politickej kritiky, bolo by to zavŕšením kapitalistickej totality.
 10. Hovorí sa tomu tiež fašizmus a po dnešku môžeme strany SaS definitívne označiť za fašistickú stranu.
 11. Najvtipnejšie na tom je, že poslanec SaS, ktorý na mňa podal podnet, sám robil reklamu na Horalku, fotil sa s ňou, ako si ju rve do seba… Ale to vraj nie je reklama.
 12. Reklama je, keď sa odfotíte s keksíkom hodeným v koši a vyzvete k politickému bojkotu nenávistnej firmy, ktorá podporuje apartheid. Perfektné.
 13. SaS práve dosiahla intelektuálne dno. Toto by nedal ani Pročko – toto je intelektuálna Mariánska priekopa.
 14. Mňa nezastrašia. Už mi zobrali plat vysokoškolského učiteľa a na pokyn Mikulca ma vyhodili z Akadémie Policajného zboru.
 15. A teraz mi chcú zobrať akýkoľvek príjem – teror vlády pokračuje a aj tak im to nepomôže. Slováci ich budú ďalej nenávidieť.
 16. Už ma chceli za moje názory zavrieť. Za červenú hviezdu. Za takú, akej sme sa boli pokloniť aj v týchto dňoch na žilinskom cintoríne. Pretože symbolizuje Červenú armádu – našich záchrancov od fašizmu. Našich hrdinov.
 17. Nepomohlo im to. Nezľaknem sa ich. Tak ako sa naši starí otcovia a mamy nezľakli fašistov, tak sa ani my nezľakneme liberálnych fašistov z SaS a OĽaNO.
 18. Je krásne vidieť, ako im rupli nervy. Ako sa boja ľudí. Ako sú v úzkych.
 19. Áno, budú stále agresívnejší. Budú na nás útočiť. Budú nadávať ľuďom. Budú rozširovať teror.
 20. My ostávame s úsmevom. Ich čas sa kráti a karma si na nich zmľsne ?

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

4 COMMENTS

 1. Большой https://oheret.club/categories/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0/ архив бесплатного порно видео для сайте OHERET.CLUB, всего хорошее добротность, лучшие актрисы, лучшие студии и самые горячие девушки мира! Самое качественное, ежедневно обновляемое [url=https://oheret.club/]парень смотрит порнуху[/url] ждет вас непосредственно здесь и немедленно! Порнуха в HD – то что вам нужно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás