fbpx
- Reklama -
NázoryĽ. Blaha: Sledovacie zariadenia majú obvykle veľkosť ako fazuľka,...

Ľ. Blaha: Sledovacie zariadenia majú obvykle veľkosť ako fazuľka, ale u Imreczeho našli krabicu, ktorej veľkosť nápadne pripomínala chladničku – len aby ju Imrecze našiel a mohla byť šou

-

Ľ. Blaha: Sledovacie zariadenia majú obvykle veľkosť ako fazuľka, ale u Imreczeho našli krabicu, ktorej veľkosť nápadne pripomínala chladničku – len aby ju Imrecze našiel a mohla byť šou

Robert Fico dnes spolu s Robom Kaliňákom podali ďalšie zničujúce dôkazy o zločincoch v represívnych zložkách štátu. 

1. S najväčšou pravdepodobnosťou to boli práve gauneri z Naky, ktorí dali Imreczemu do auta GPS zariadenie, aby potom mohli urobiť policajnú šou ako z Hollywoodu.

2. Sledovacie zariadenia majú obvykle veľkosť ako fazuľka, ale u Imreczeho našli krabicu, ktorej veľkosť nápadne pripomínala chladničku – len aby ju Imrecze našiel a mohla byť šou.

- reklama -

3. Na tlačovke Smeru zazneli ďalšie nahrávky čurillovcov, v ktorých sa priznávajú, že takto to oni robia – fingujú dôkazy, zneužívajú svoju právomoc a ešte pri tom jeden z nich veselo zašvitorí, že ako vyšetrovateľ na zákon kašle.

4. Toto tu dnes funguje v polícii a prokuratúre pod Hamranom, Lipšicom a Matovičom. A potom sa čudujú, že nikto neverí tým ich báchorkám, že Milan Lučanský spáchal samovraždu.

5. Vedeli sme, že niečo takého príde. Ľudia z okolia generálovej rodiny mi už pred pár týždňami v Prešove hovorili, že prípad chce režim zamiesť pod koberec.

6. Preto mi dali dôkazy, z ktorých jasné vyplýva, že Milan Lučanský sa nezabil sám a ani si sám nevylupol oko. 

7. Prišlo presne to, s čím sme rátali. Akože vyšetrili… No jasné… Ukážte mi totalitný režim, ktorý spravodlivo vyšetrí vraždu opozičného predstaviteľa, ktorého sám zabil – čakal niekto niečo iné?

8. Robert Fico dnes jasne potvrdil, že celá táto vládna represívna mašinéria je banda zločincov – od takýchto sa pravdy nikdy nedočkáme.

9. Majú svojich univerzálnych udavačov, ktorým diktujú, čo a na koho si majú vymyslieť. Lipšicovská Cosa Nostra.

10. Čudujem sa, že Makó či Imrecze neposkytli Nake kľúčové svedectvo, že Milan Lučanský sa zabil sám – to by bol vrchol frašky, ale áno, takto to obvykle robia.

11. Najnovšie je ich terčom Peter Kažimír z partie okolo Hlasu. Chlapci z Naky akosi zabudli, že opakovaný vtip už nie je vtipom.

12. Obvinili ho za to isté, za čo predtým – za úplatok, ktorý mal skončiť u Pellegriniho. Čiže aký je zjavný politický terč? 

13. No jasné – Pellegrini. Výstraha pre Pelleho, aby mu ukázali, že ho držia za viete-čo. Takto funguje Matovič a Lipšic – ako obyčajní mafiáni.

14. A slúži im aj RTVS, do ktorej si vesmírny mutant Vagovič pozýva zločincov ako Imrecze, aby s nimi šírili lipšicovskú propagandu proti opozícii. Ako v banánovej republike.

15. Tečie im do topánok. Preto teraz prišli s tým nezmyslom o Milanovi Lučanskom. Preto Kažimír. Preto chladnička v Imreczeho v aute.

Nepomôže im to. Už sa nad nimi zmráka. A všetci za svoje zločiny pôjdu tam, kam patria… Tik-tak-tik-tak 😉

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás