NázoryĽ. Blaha sa pustil do Záleskej a vyzýva k...

Ľ. Blaha sa pustil do Záleskej a vyzýva k legitímnej veci

-

Ľ. Blaha sa pustil do Záleskej a vyzýva k legitímnej veci

VŠETKY ZÁLESKEJ ROZSUDKY SA MUSIA PREVERIŤ A DENNÍK N BY MAL BYŤ VYŠETROVANÝ!

Na Slovensku všetko po starom ☹️

 1. Tódová a Záleská čelia vážnemu podozreniu, že spoločne zneužívali systém súdnej moci – výsledkom je, mimochodom, smrť Milana Lučanského. Z toho naskakujú zimomriavky.
 2. Roky klamali verejnosť, roky nikto, ani čitatelia Denníku N, netušili, že Tódová je v milostnom vzťahu so Záleskou. A ďalej sa drzo tvárili, že sú nezaujaté. Šialené.
 3. A teraz z nich liberálne kaviarne ešte robia hrdinky. Ešte aj sochu im postavia a Čaputová bude zahraničným návštevám ukazovať Tepláreň a pokladať vence pod sochu svätej Pamely a Monči. Ehm, misionárky.
 4. Predstierajú , že táto kauza je o homosexualite. Ale nie je. Je o tom, že dve verejné činiteľky tajili vzťah, ktorý mohol mať sakramentský dosah na to, akú dôveryhodnosť má ich práca – čo je pri profesii novinára a sudcu alfa a omega ich činnosti.
 5. Šéfredaktor Denníka N Kostolný obhajuje Tódovú úplne absurdne – vraj verejnosť neinformovala kvôli svojej bezpečnosti. A ešte zase zneužil Jána Kuciaka – až mi je toho Kuciaka ľúto, čo s ním títo lúzri po smrti dorábajú.
 6. Vtipné na tom je, že Tódová sama napísala, že svoj vzťah nijako netajili a dalo sa ich stretnúť v divadlách či reštauráciách. Takže o svoju bezpečnosť sa nijako nebála. O čom to potom dopekla tára Kostolný?
 7. Veď oni si šliapu po jazyku. A už ich majú plné zuby aj ich vlastní súdruhovia. Protislovenský liberál Arpád Soltesz napísal, že redakcia o tomto vzťahu mala informovať a že novinári zďaleka nemajú také právo na súkromie, ako by chceli hrdličky z Tatier.
 8. Len si predstavte, že nejaký ľavicový novinár, ktorý roky búši do Lipšica, by mal vzťah s nejakou sudkyňou. A tá by odsúdila Lipšica. Počas našej vlády.
 9. Čo by s týmto sudcom dorobili liberálne médiá? Čo by robili s tým novinárom? A čo s nami?
 10. Ale tu sa ideme tváriť, že Monika a Pamela sú vlastne martýrky a že Pamela môže veselo rozhodovať aj o smeráckom advokátovi Dávidovi Lindtnerovi. Že však čo je na tom, že jej do ucha šepká Tódová, ktorá Smer celé roky hystericky nenávidí.
 11. Táto kauza absolútne rozkladá akúkoľvek dôveru v hlavné médiá (ak ešte nejaká vôbec existovala) a čo je horšie, aj v súdny systém, osobitne na špeciále. Ak ešte nejaká vôbec existovala…
 12. Očakával som, že sa k tomu vyjadrí hlava štátu, ale kdeže – kuknite si jej Facebook, Čaputová radšej robí reklamu biznismenovi Čekanovi, ktorý tu svojho času chcel vyháňať neočkovaných ľudí do rozvojových krajín. Že sa nehanbí.
 13. Milan Lučanský možno zomrel kvôli dvom premotivovaným lesbám. Dušan Kováčik je kvôli nim vo väzení. Dávida Lindtnera čaká lynč. A tak ďalej. Kvôli dvom nenávistným milenkám a ich špinavej zábave.
 14. A prezidentka nič. Jej to je jedno. A politológovia to isté. Prečítal som si moslima Lenča, ktorý proti Tódovej nemá výhrady, zato ja som preňho „Che Guevara z Petržalky“ a previnil som sa tým, že som „ideológom“ národnej slovenskej ľavice. Fakt zločin.
 15. Oni ešte aj v takejto situácii kopú do Smeru. Im už všetkým fakt preskakuje. Ešte raz – dve verejne činné osoby, novinárka a sudkyňa, čelia podozreniu, že ukradli právny štát. Čo môže byť väčší zločin?

Záleská, odstúpiť! Tódová, odstúpiť! Všetky Záleskej rozsudky preveriť a Denník N vyšetrovať. Iná cesta, ako z tohto celého bahna von, neexistuje.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás