fbpx
- Reklama -
NázoryĽ. Blaha sa obul do Hanzelovej a novozvoleného šéfa...

Ľ. Blaha sa obul do Hanzelovej a novozvoleného šéfa RTVS Machaja

-

Ľ. Blaha sa obul do Hanzelovej a novozvoleného šéfa RTVS Machaja

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Neviem, či v slovenskej žurnalistike existuje niečo jednoduchšie ako Zuzana Kovačič Hanzelová. 

1. Vo svojom dnešnom článku na SME sa vyzúrila na Vahramovi Chuguryanovi, vraj je okrem iného „nevzdelaný“. To je pecka!

2. Len pripomínam, že Chuguryan je bývalý šéf spravodajstva RTVS, ktorého vyhodili preto, lebo v telke dostal priestor na tri minúty Ján Čarnogurský. A to sa v slobode a demokracii nesmie.

- reklama -

3. Mimochodom, Chuguryan je vyštudovaný politológ, má titul PhD. a je autorom zaujímavej knihy o genocíde Arménov. 

4. A jeho vzdelanie hodnotí bakalárka Hanzelová, ktorá je autorkou grotesknej bakalárskej práce, kde spriada ódy na SME ako nejaká pubertálna žabka.

5. Kým Chuguryan píše knihy, blondína zo SME použila vo svojej infantílnej bakalárke dve-tri odborné knižky a niekoľko online článkov. Tlieskam. To je zábavnejšie než Čaputovej sorosovské brožúrky.

6. Hlavne, že sa hrá na Erazmu Rotterdamskú. Prepánakráľa, ako môže niekto s titulom Bc. hovoriť o niekom s titulom PhD., že je „nevzdelaný“ – veď baba nesiaha Chuguryanovi ani po päty.

7. Ale toto sú naši liberálni žurnalisti. Hrajú sa na strašných intelektuálov a pritom nemajú vzdelanie, nečítajú, nevyznajú sa – jediné, čo vedia, je šíriť nenávisť a neoliberálnu propagandu.

8. Hanzelová vyčíta Chuguryanovi, že chcel dať do diskusie s Čaputovou ešte v čase, keď kandidovala za prezidentku, Eduarda Chmelára či mňa.

9. No chápete, katastrofa. Bc. Hanzelová nevie zniesť, že by s Mgr. Čaputovou diskutovali Doc. Mgr. Eduard Chmelár, PhD. či PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.

10. To nevymyslíš, to je Hanzelová. Noro Dolinský v najlepšej forme o nej kedysi na sieti napísal dnes už legendárne: „Zuzi, ja som sa s nikým nevyspal v garáži TA3 pod priemyselnými kamerami.“

11. Fajn, mne je jedno, aký divoký život vedú slovenskí liberálni žurnalisti v garážach TA3, ale považujem za choré, aby takýto intelektuálny plankton hodnotil vzdelanie profesionálnych novinárov.

12. Hanzelová v SME pozýva dokola tých istých hostí z pravice, akoby opozícia ani neexistovala – a táto dáma niečo hovorí o objektívnosti, vyváženosti a profesionalite. Bravó.

13. To, že primitív Machaj na čele RTVS je čistá katastrofa, to vie celé Slovensko. A je príznačné, že sa ho zastáva bakalárka Hanzelová. Rovný rovného si hľadá.

14. Machaj dnes jasne vyhlásil, že on bude určovať, kto bude môcť prísť do politických relácií – a mňa automaticky vylúčil. Vrchný cenzor!

15. Povedzte, načo máme platiť koncesionárske poplatky, ak má RTVS slúžiť iba na vládnu propagandu?

Machaj, Hanzelová, Tódová či Dibákova sú karikatúry slobodnej žurnalistiky. Mám pre nich malú radu – prestaňte kádrovať a začnite sa vzdelávať.

https://t.me/LubosBlahaSmer

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás