fbpx
NázoryĽ. Blaha: Pohŕdajú ľuďmi, vadia sa navzájom, nerešpektujú zákony...

Ľ. Blaha: Pohŕdajú ľuďmi, vadia sa navzájom, nerešpektujú zákony ani ústavu. A potom sa čudujú, že im nikto neverí a pandémia sa im vymyká z rúk

-

Ľ. Blaha: Pohŕdajú ľuďmi, vadia sa navzájom, nerešpektujú zákony ani ústavu. A potom sa čudujú, že im nikto neverí a pandémia sa im vymyká z rúk

Chaos všade. V prokuratúre, polícii a najnovšie aj na uliciach. Toto je výsledok Hegeromatovičovej vlády. Anarchia. Blahoželáme.

 1. Keby bolo diletantstvo olympijskou disciplínou, slovenská vláda obsadí všetky priečky víťazov a Heger s Matovičom by si z medailí mohli vytapetovať kuchyne.
 2. Generálny prokurátor Žilinka vytkol svojmu podriadenému Lipšicovi, že sa verejne vyjadruje k živým prípadom, ktoré nedozoruje. Reakcia Lipšica sa zapíše do dejín arogancie.
 3. Napísal status, kde medzi riadkami nakladá Žilinkovi. A aby Žilinkovi ukázal, ako ním pohŕda, tak si ešte aj objednal piárový rozhovor pre Aktuality, kde tvrdí, vraj jeho nikto nezastraší a vraj sa ho už snažili aj zavraždiť, a že on sa nebojí.
 4. No chápete, jeho vlastný šéf dá naňho disciplinárne stíhanie, lebo sa Lipšic správa ako kompletný idiot a on v tom vidí pokus o vraždu. Pánko je zjavne zrelý na kazajku.
 5. Ruku na srdce – Lipšic je pre prokuratúru pohroma. Jeho mediálna nadpráca totálne diskredituje všetky prípady – Don Danielitto sa potrebuje predvádzať a tak sťahuje dôveryhodnosť prokuratúry na úplne dno. Perfektné.
 6. Chobotnica sa rozrastá. Prokuratúru sa snaží ovládnuť Matovičova mafia cez Lipšica, v polícii sa o to isté snaží iný Matovičov poskok – Mikulec.
 7. Najnovšie vyšlo najavo, že to bol priamo Mikulec, kto dal pokyn na zmarenie zásahu inšpekcie, kvôli ktorému unikli dvaja kriminálnici, namočení do falošných svedectiev. Toto je na tvrdú basu, kámo.
 8. Jedno chápadlo sabotuje vyšetrovanie cez médiá, iné chápadlo marí záťahy polície. A medzitým robia z protestujúcich ľudí triednych nepriateľov a huckajú do policajnej brutality proti Slovákom.
 9. Keď minulé leto protestovali bieloruské liberálne mimovládky, tak Čaputová nasvecovala prezidentský palác do farieb bieloruských fašistov a Korčok posielal bieloruskej opozícii státisíce.
 10. Ale keď protestujú Slováci dvadsať metrov od jej paláca, tak madam nenasvietila palác do slovenských farieb. Ani len medzi ľudí nešla – skrýva sa pred nimi ako šváb v umývadle.
 11. Liberálne médiá, ktoré pred rokom skladali ódy na bieloruské protesty, sa dnes predbiehajú, kto vymyslí lepšiu nadávku na protestujúcich Slovákov.
 12. Redaktor Pravdy hovorí o „čvarge“ a „pliage“, v SME hovoria o „luze“ a hovädách“, už len čakám, kedy prejdú k výzvam na deportácie či na streľbu ostrými. Naši liberálni humanisti. Som dojatý.
 13. Prokuratúra v rozklade, polícia v rozklade, vláda rozoštváva národ a médiá huckajú políciu proti ľuďom. Proti pracujúcim Slovákom, ktorí sa ničím neprevinili – len bojujú za spravodlivosť.
 14. Toto je dnešný stav na Slovensku – chaos, mafia, anarchia. Nepripomína to civilizovaný štát, ale Demokratickú republiku Kongo. K demokracii a právnemu štátu majú asi taký úpenlivý vzťah ako konžský mäsiar Mobutu.
 15. Pohŕdajú ľuďmi, vadia sa navzájom, nerešpektujú zákony ani ústavu. A potom sa čudujú, že im nikto neverí a pandémia sa im vymyká z rúk.
  Takáto kríza na Slovensku ešte v moderných dejinách nebola. Nefunguje nič.
  Myslím, že Čaputová by v tejto chvíli mala urobiť zase niečo štátnické a zásadné, čím by upokojila situáciu – napríklad si kúpiť novú róbu alebo sa ísť zase plieskať o vlny do Talianska…
  To je tak, keď na čele štátu nie je osobnosť, ale len osoba.

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás