fbpx
DomáceL. Blaha: NAKA prijala trestné oznámenie Ľ. Blahu na...

L. Blaha: NAKA prijala trestné oznámenie Ľ. Blahu na Schutza zo SME

-

L. Blaha: NAKA prijala trestné oznámenie Ľ. Blahu na Schutza zo SME

Denník SME prerazil ďalšie dno. Takáto dehumanizácia ľudí s iným názorom tu od Hitlera nebola.

 1. Ich dvorného komentátora Petra Schutza tak rozzúrilo moje trestné oznámenie, že v dnešnom komentári označil neočkovaných ľudí za „dobytok“, ktorý má „teľacie IQ“ a treba naňho „poriadne dlhý bič“… On sa už úplne opustil.
 2. Vtipné na tom je, že Schutz plače, že po 29 rokoch naňho niekto podal trestné oznámenie, a to iba preto, že on, chúďa, chce len diskriminovať a trestať ľudí, až by bolesťou zavýjali.
 3. Redaktor SME sa od zlosti nevie nadýchnuť – vyšetrovatelia NAKA totiž prijali moje trestné oznámenie a budú ho ďalej prešetrovať. Juj, keby teraz videl môj úsmev. Od ucha k uchu.
 4. Schutzovi až zovrelo zadnicu z predstavy, že pôjde do basy a na pár rokov príde o svoje krabicové víno. A tak prská okolo seba a prikuruje – vraj neočkovaní ľudia by mali „kvičať ako svine na bitúnku“.
 5. SME sa normálne vyžíva v sadistických návrhoch. Chcú ubližovať väčšine Slovákov, chcú im spôsobovať bolesť, robia z nich monštrá a zvery, ktoré majú trpieť „ako svine“.
 6. Ja len dúfam, že vyšetrovateľ tieto fašistické tvrdenia na stránkach SME-čka číta. Na všetky sú paragrafy. A trestná sadzba pre Schutza bude o to vyššia.
 7. Vláda naliala do médií milióny, aby šírili nenávisť voči neočkovaným. A oni sa utrhli z reťaze. S takouto živočíšnou zlobou o iných ľuďoch naposledy hovorili nacisti, keď písali o Židoch či Slovanoch.
 8. Zodpovednosť nesie vláda. Matovič, Lengvarský, Klus, Sulík… Zavádzajú tu apartheid a rúcajú demokraciu a právny štát.
 9. Zoberte si – tvária sa, že očkovanie na Covid nie je povinné. Ale ak sa nezaočkuješ, nebudeš môcť chodiť do reštaurácií ani do zahraničia a bude z teba podčlovek. Ako hovorí Schutz – „dobytok“.
 10. Ale to vraj nie je povinné očkovanie… Mimochodom, viete, čo je povinné očkovanie? Na detské choroby také máme. Sankciou je, že dostanete pokutu možno pár sto eur.
 11. Čiže – pri akože dobrovoľnom očkovaní je sankciou, že prídete o svoje ľudské práva a urobia z vás dobytok, ale pri ozajstnom povinnom očkovaní je sankcia, že zaplatíš stovečku a ďalej si žiješ. Perfektné.
 12. Nech z ľudí nerobia bláznov. Matovič zavádza prachsprosté povinné očkovanie na Covid. A keďže vakcína na Covid je experimentálna, nútiť takto ľudí je obyčajný štátny teror.
 13. Je to protiústavné a neľudské. Ak NAKA pošle za obhajobu týchto fašistických opatrení redaktora denníka SME na pár rokov do chládku, tak strojcov týchto šialenstiev na čele s Matovičom čaká rovno doživotie.
 14. Nie som zástancom kriminalizácie iných názorov, ale s fašistami sa nemožno maznať. Sú isté hranice, ktoré nemožno prekročiť.
 15. Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia.
  Toto vám neprejde bez následkov, to môžeme sľúbiť.

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás