fbpx
NázoryĽ. Blaha: Na pamätný deň holokaustu a obetí rasového...

Ľ. Blaha: Na pamätný deň holokaustu a obetí rasového násilia by sme nemali zabúdať na rodinu národov, ktorá si od nacistov vytrpela najviac – na nás samých, na Slovanov

-

Ľ. Blaha: Na pamätný deň holokaustu a obetí rasového násilia by sme nemali zabúdať na rodinu národov, ktorá si od nacistov vytrpela najviac – na nás samých, na Slovanov

 1. Zapálili sme sviečku v obci Budiná v Banskobystrickom kraji, kde Nemci povešali našich statočných slovenských partizánov. Systematicky vyvražďovali slovenské dediny, systematicky vyvražďovali Slovanov.
 2. Keď si kliknete do Wikipédie heslo „Holocaust victims“, zistíte, že nejde iba o obete židovskej či rómskej národnosti, ale predovšetkým o Slovanov, ktorých zomrelo najviac.
 3. Nemám na mysli tých, čo zomreli v boji – to hovoríme o vyše 25 miliónoch, to je osobitná tragédia. Mám na mysli tých, čo zomreli na základe vyhladzovania a rasistickej doktríny Adolfa Hitlera.
 4. V ZSSR takto vyvraždili takmer 6 miliónov ľudí, v Poľsku 3 milióny, v Juhoslávii 600 tisíc Srbov a tak ďalej. To nie sú žiadne konšpirácie, ale Wikipédia. Vedecké fakty.
 5. V dnešný deň si pripomíname prijatie Židovského kódexu na Slovensku a ja trúchlim za každú jednu obeť rasového násilia.
 6. Ale keď hovoríme o holokauste, hovorme nielen o 6 miliónoch židovských obetí, ktorých mi je nesmierne ľúto – hovorme aj o 10 miliónoch vykynožených Slovanoch, na ktorých sa nespravodlivo zabúda. Hovorme o ruskom národe, ktorý trpel najviac.
 7. Plačme dnes za našich slovanských bratov. A ďakujme našim ruským osloboditeľom. Buďme spravodliví voči samým sebe. Nič viac nechceme, len historickú pravdu.
 8. Pýtajme sa dnes, kto všetky tie zverstvá páchal. Nie, neboli to východné národy. Boli to západné národy. Boli to nemeckí nacisti. Historická pravda sa nedá sfalšovať. My nezabúdame.
 9. A keď vidíme, ako dnes o Židovskom kódexe hovoria s najväčším pátosom tí, ktorí zároveň obhajujú segregáciu a diskrimináciu – je nám z toho zle. Keď vidíme, že sa tu opäť vracia delenie na nadľudí a podľudí, je nám z toho zle.
 10. Keď vás odrazu opäť nepustia do reštaurácie či do kina, lebo ste podčlovek… Keď vám odopierajú základné ľudské práva, lebo máte iný názor… Keď tlačia vaše deti do medicínskych experimentov – kričíme: fašizmus je späť.
 11. Európska lieková agentúra neodporúča očkovanie detí, ale Lengvarský napriek tomu schválil očkovanie päťročných. Idú po našich najmenších! Čo je to, ak nie fašizmus?
 12. Svetová zdravotnícka organizácia vyzýva, aby sa neočkovalo treťou dávkou, no Lengvarský na slovo počúva pokyny amerického Pfizeru a robí tu medicínske experimenty ako kedysi Mengele? Čo je to, ak nie fašizmus?
  Áno, vzdajme dnes hold obetiam fašizmu – všetkým, vrátane Slovanov. Ale v prvom rade robme všetko preto, aby sme ochránili naše rodiny pred novodobými fašistami!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás