fbpx
NázoryĽ. Blaha: Kým včera tisíce Slovákov protestovali proti chudobe,...

Ľ. Blaha: Kým včera tisíce Slovákov protestovali proti chudobe, chaosu a zmareniu referenda, viete čo robila prezidentka Čaputová? Neuveríte ????

-

Ľ. Blaha: Kým včera tisíce Slovákov protestovali proti chudobe, chaosu a zmareniu referenda, viete čo robila prezidentka Čaputová? Neuveríte ????

 1. Madam išla na bratislavskú módnu prehliadku. Takto sa vysmieva ľuďom na Slovensku! Namiesto toho, aby riešila existenčné problémy Slovákov, ona išla okukovať garderóby.
 2. A viete, čo robila deň predtým? Išla na akciu ESET-u a tam sa fotila pod bannerom tejto súkromnej firmy, čo je čistá reklama.
 3. Len pripomínam, že Čaputovej Progresívne Slovensko dostalo od vlastníkov ESET-u kopu prachov. Miliardári z tejto firmy financovali aj jej vlastnú kampaň. Vlastnia Denník N, ktorý robí Čaputovej bezplatnú reklamu.
 4. A na oplátku Čaputová zneužíva úrad hlavy štátu a robí propagáciu súkromnej firme. Toto tu ešte nebolo. Konflikt záujmov ako mraky, ale kto by to riešil – treba sa kochať blondínou, ako sa išla kuknúť na mólo.
 5. Hrozí extrémne zdražovanie, v Rimavskej Sobote je nezamestnaných 20% ľudí, kolabujú nemocnice, kolabuje štát. A Čaputová arogantne podporuje miliardárov a módne prehliadky.
 6. Ľuďom, ktorí prišli povedať NIE tejto vláde chasu a smrti, sa včera vyhrážal sám policajný prezident. Zastrašoval, vraj policajti budú tvrdo zasahovať a vraj nedopustí „bezbrehú demokraciu“.
 7. Kde to sme, že policajný prezident Hamran používa slovník ako veliteľ SS? Kde to sme, že tu polícia útočí proti demokracii? Ako to, že je Čaputová ticho, keď polícia spochybňuje základné ústavné práva na zhromažďovanie?
 8. Radoví policajti boli včera na proteste veľmi slušní a zdvorilí. Oni za to nemôžu – im patrí vďaka. Sú jedni z nás – sú pracujúci ľudia. Ale to, čo zo seba vypustil besný pes Hamran, to je na okamžité odstúpenie z funkcie.
 9. Keby namiesto zastrašovania čestných a pracovitých ľudí, ktorých včera prišlo takmer 5 tisíc na protest Smeru, riešili bezpečnostné opatrenia na futbale v Trnave…. Ale to nie. Chuligánov neriešia, zato voličom Smeru sa vyhrážajú! Hanba!
 10. Dnes očakávam výzvu od prezidentky na odstúpenie policajného prezidenta Hamrana. Jeho útoky na demokraciu nemôžu ostať nepovšimnuté.
 11. Očakávam, že Čaputová prestane riešiť súkromné večierky svojich donorov z ESET-u, vráti sa z roztopašných módnych prehliadok a konečne vyhlási referendum za predčasné voľby.
 12. Ja viem, očakávať niečo od hovorkyne americkej ambasády a vernej slúžky slovensko-amerických miliardárov je naivné. Ale formálne je to hlava štátu a my máme právo žiadať, aby sa podľa toho správala.
 13. Včera to bola v Rimavskej Sobote elektrizujúca atmosféra. Ešte teraz mám z toho zimomriavky – takúto silnú emóciu som už dlho nezažil, ešte raz vrelá vďaka, priatelia! Slovensko dole odkázalo papalášom tam hore s čapicami nad hlavami – choďte preč!
 14. Liberálne médiá písali, vraj došli stovky ľudí. Kapacita amfiteátra je 5 tisíc a on bol takmer plný. Toľko k ich stovkám… Keď už ani klamať nevedia poriadne… Ale čo čakať od médií, ktoré vlastní Penta, Soros či miliardári z Esetu.
 15. Áno, máme právo protestovať! Máme právo sa búriť proti nespravodlivosti! Máme práve bojovať za slobodu! Máme právo povedať, že nechceme byť otroci vo vlastnej krajine! 17. novembra pokračujeme – pred parlamentom!
  Pani Čaputová, prestaňte sa vysmievať Slovákom, vyzvite k rezignácii policajného prezidenta a začnite sa správať ako politička a nie ako manekýnka!

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás