NázoryĽ. Blaha: DLUGOŠOVÁ JE ČAPUTOVEJ ČLOVEK - SME S...

Ľ. Blaha: DLUGOŠOVÁ JE ČAPUTOVEJ ČLOVEK – SME S TEBOU, MATÚŠ!

-

Ľ. Blaha: DLUGOŠOVÁ JE ČAPUTOVEJ ČLOVEK – SME S TEBOU, MATÚŠ!

Je radosť pozerať, ako minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vytiera podlahu s lipšicovskou chobotnicou – tlieskam 👍

 1. A ešte krajšie je vidieť, aká je táto liberálna chobotnica sebastredná a hlúpa. Oni si fakt myslia, že mi nevieme, kto je kto?
 2. Súd, ktorý rozhodol o policajnom funkcionárovi v protiklade k pokynu ministra vnútra, nie je vecne príslušný – čiže ide o justičnú frašku.
 3. Sudca Kubiš, ktorý o prípade takto škandalózne rozhodol, je bývalý spolužiak Petra Kubinu, ktorý Čurillovcov zastupuje. Aká náhodička 😉
 4. Kubina bol poradcom Zuzany Čaputovej a je dlhoročný spolupracovník Lipšica. Hovorím – chobotnica.
 5. A čo je ešte lepšie v kauze Čurillovcov, najviac ich bráni riaditeľka Úradu na ochranu oznamovateľov protiprávnej činnosti. Istá Zuzana Dlugošová.
 6. Len pripomeňme, že táto pani sa na toto miesto dostala v čase Matovičovo-Hegerovej vlády rovno z americkej ambasády, kde pôsobila ako poradkyňa. Ešte raz – poradkyňa amerického veľvyslanca!
 7. Predtým u Dlugošovej slúžila ako právna koncipientka Zuzana Čaputová. Spolu pôsobili aj vo Via Iuris. A obe dostávali peniažky od Nadácie otvorenej spoločnosti. Ups.
 8. Čiže asi nikoho neprekvapí, že Dlugošová dostala úlohu chrániť Čurillovcov, ktorých sa verejne zastala aj Čaputová, čím pošpinila úrad hlavu štátu.
 9. Čurillovci sú gauneri, ktorí chceli svoju kolegyňu nakopať do p a chceli jej zapáliť auto kanistrom. A týchto obhajuje duo Čaputová – Dlugošová.
 10. Vytvorili temnú štruktúru, ktorou sa chcú zabetónovať pri moci aj napriek tomu rozhodnutiu voličov vo voľbách – je to útok na demokraciu a na štát.
 11. A celé je to neuveriteľne poprepletané na Čaputovú, Lipšica a ich ľudí… Či už hovoríme o Kubinovi a jeho kamošov na súdoch.
 12. Alebo hovoríme o Dlugošovej a jej zázemí na istých ambasádach a sorosovských mimovládkach. Všade z toho trčí Čaputová či Lipšic.
 13. Matúš Šutaj Eštok sa nebál postaviť tejto hrôzostrašnej chobotnici a preto má moju plnú podporu. Je síce politik Hlasu, ale takí sme my v Smere – držíme spolu.
 14. A budeme spoločne robiť všetko preto, aby sme zbavili bezpečnostné zložky spolitizovaných gaunerov, ktorí tu roky perzekuovali opozíciu a porušovali zákon.

Chobotnica je vyplašená. A robí chyby. Jej chápadlá sa prezrádzajú a to je dobre. Spravodlivosť si ich doženie. Všetkých 😉

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1401

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

 1. … prirodzená a ozajstná chobotnica, keď sa v mori dostane do úzkých dokáže zo seba vypustiť čierny atrament a v takto stmavenom prostrediu bystro mizne do bezpečia. Slovenská opozičná chobotnica chorá absťákom po užívaniu si vládnutia ako odstavená svorka besných psov znova fanaticky bažiaca po moci je v úzkej impotencii nedostatku korupčných príležitostí a sorošovského zlodejstva zahnatá do kúta frustrovanej bezmoci sa u presstitútov radí do fronty tlačoviek plačkujúcich odporcov a westernových kovbojov a keby to modrákom k navrateniu k moci pomohlo, by svojich miliskujúcich sa presstitútov v priamom prenose či online miľníkovo a okamžite postrielali ako nebohých kuciakovcov.

 2. Aj deď je hlava tejto chobotnice vonku, odseknúť jej tie hnusné chápadlá, ktorými na Slovensku dusila ľudí, ničila im ich životy, prenasledovala, väznila a zabíjala!
  Úcta, Matúš Šutaj Eštok!❤️
  Pani Spravodlivosť si pre každého raz príde!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás