fbpx
DomáceĽ. Blaha: Chceli tu zaviesť apartheid bez akejkoľvek...

Ľ. Blaha: Chceli tu zaviesť apartheid bez akejkoľvek epidemiologickej logiky. Však tie ich slávne vakcíny nemajú preukázateľný vplyv na šírenie Covidu – môžete byť napichaný od krku po prsty na nohe a aj tak môžete nákazu šíriť

-

Ľ. Blaha: Chceli tu zaviesť apartheid bez akejkoľvek epidemiologickej logiky. Však tie ich slávne vakcíny nemajú preukázateľný vplyv na šírenie Covidu – môžete byť napichaný od krku po prsty na nohe a aj tak môžete nákazu šíriť

Robert Fico dnes za celú stranu SMER-SD vyhlásil, že ak do parlamentu dajú štátnu karanténu pre nezaočkovaných, nielenže budeme proti, ale okamžite sa obrátime na Ústavný súd.

 1. Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Vládna koalícia svoj šialený návrh očkovacieho apartheidu stiahla. Na túto parlamentnú schôdzu ho nezaradia.
 2. Zľakli sa reakcie ľudí, zľakli sa nášho tlaku. To je dôkaz, že má zmysel bojovať. Má zmysel burcovať odpor. Má zmysel sa obracať na Ústavný súd. Má zmysel, čo robíme.
 3. Chceli tu zaviesť apartheid bez akejkoľvek epidemiologickej logiky. Však tie ich slávne vakcíny nemajú preukázateľný vplyv na šírenie Covidu – môžete byť napichaný od krku po prsty na nohe a aj tak môžete nákazu šíriť.
 4. Len si to predstavte. Chlapík, čo je napichaný Pfizerom, by sa mohol vrátiť zo zamorenej Indie a bez karantény prenášať nákazu.
 5. No ak by ste si ako rodinka vyšli na otočku do Zakopaného, tak by ste museli 14-dní trčať doma v karanténe, prípadne si po piatom dni zaplatiť 280 eur na testy. Len aby vás potrestali.
 6. Toto by bol čistý fašizmus a ak ešte náhodou špekulujú, že to do parlamentu predložia neskôr, tak dnes dostali jasné varovanie – okamžite od nás schytajú predbežné opatrenie na Ústavný súd, nech to zastaví. Toto nemôže prejsť – tu ide o všetko.
 7. Bojujeme, ako vieme. Nepodporíme ani Matovičove nezmysly o štátnej očkovacej lotérii či štátne úplatky pre tých, čo niekoho dovedú na očkovanie. Tu zjavne už nikomu nejde o zdravie, ale len o prachy.
 8. Prečo si takéto nezmysly nefinancujú farmafirmy sami? Majú zisky vo výške desiatok miliárd dolárov a my, daňoví poplatníci, im máme platiť za to, že budú ľudia zo seba robiť pokusných králikov? Zbláznili sa?
 9. Matovič chce vytvárať šmelinárske mafie, ktoré budú obiehať zariadenia pre seniorov a podvádzať, oblbovať a manipulovať babičky a deduškov, len aby z toho vytrieskali prachy?
 10. Rôzni kšeftári a podomoví podvodníci budú takto hazardovať so životmi našich seniorov? Ako keby predávali nejaké panvice či škrabače na uhorky. Preboha, veď tu ide o život – Matovič už kompletne zošalel.
 11. Ak chcú ľudí motivovať, nech si to zaplatí Pfizer. My sa nemáme prečo skladať na reklamu v prospech nenásytných farmaceutických korporácií!
 12. Sme za prísnu dobrovoľnosť očkovania a odmietame všetky druhy diskriminácie. Ak chceš ísť na očkovanie, choď. Ak nechceš, nechoď. Bez úplatkov, bez nátlaku, bez diskriminácie. Slobodne sa rozhodni. To je celé.
  Zdravie nie je tovar. Už to konečne, očkovací lobisti, pochopte! Budeme robiť všetko, aby sme ochránili ľudí, našich seniorov, naše deti.
  Očkovací fašizmus patrí do koša!

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

 1. Co to trepe za somariny, že sa zlakli ich tlaku? Stiahli to preto, lebo Boris Oplodňovač avizoval, že Sme rodina to nepodporí a hrozilo dalsie koalične fiasko. Kolar si prečital reakcie na internete a vyšlo mu, že ked bude proti, a patrične teatralne to oznami, tak ma slušnu šancu na tom vytlcť nejake to percento na preferenciach.

 2. Apartheid sa zavedie a vy sa zmôžete leda tak na teatrálne a zbytočne odvolávanie ministrov a nič viac a možno na nejakú tlačovku či plačovku , ale na riadnu akciu nie . Tých nezaočkovaných sa vlastne nikto nezastane .

 3. V posledných voľbách som Smer nevolil, ale teraz, keď od nich odišlo „biznis krídlo“ Hlas, tak o tom vážne znova uvažujem …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás