fbpx
- Reklama -
DomáceĽ. Blaha: Ak Kovářík s Lipšicom neodstúpia, tak už...

Ľ. Blaha: Ak Kovářík s Lipšicom neodstúpia, tak už neodstupia nikdy, ale rovno prestúpia z výkonu funkcie do výkonu trestu

-

Ľ. Blaha: Ak Kovářík s Lipšicom neodstúpia, tak už neodstupia nikdy, ale rovno prestúpia z výkonu funkcie do výkonu trestu

Ľ. Blaha (SMER – SD) reaguje na zverejnený list vyšetrovateľky ÚIS D. Santusovej: Čítali ste dnešný list policajnej vyšetrovateľky? Z toho naskakujú zimomriavky – toto sú tie rozviazané ruky polície?

1. Vyšetrovateľka Santusová informuje prezidentku o tom, ako jej nadriadení marili jej vyšetrovanie, sledovali jej kroky a nakoniec ju odvolali z prípadu. Ako z tuctového mafiánskeho filmu.

2. Neviem, prečo je adresátom tohto listu Čaputová, ktorá všetky zločiny tejto vlády do radu prikrýva – ešte aj referendum zarezala, aby náhodou národ vládu neodvolal. Nerušte paničku, robí na koberci fotky v novej garderóbe.

- reklama -

3. Čaputová neurobí nič. Ale napriek tomu – to, čo opisuje vyšetrovateľka Santusová, je bomba, aká tu ešte nebola. Kto ešte po tomto bude veriť, že polícia je nezávislá, keď takto likvidujú nepohodlných vyšetrovateľov?

4. Prepáčte, ale ak po tomto neodstúpi policajný prezident a spolu s ním Mikulec a Lipšic, tak už neodstúpia nikdy – oni už rovno prestúpia. Z výkonu funkcie do výkonu trestu.

5. Vyšetrovateľka Santusová išla po mafiánskej sieti, ktorá zneužívala krivé výpovede kriminálnikov, aby obviňovali nepohodlných ľudí – či už rivalov z polície alebo opozičných nominantov. A teraz mafia ide po nej – brutálne a surovo.

6. S odhalením prišiel koaličný poslanec Pčolinský, čo len potvrdzuje, že nejde o opozičnú agendu – každý už vidí, že na Slovensku dnes neplatí „padni komu padni“. Každý.

7. Milana Lučanského sa zbavili nadobro, vo väzbe mučia nevinných ľudí, vyhrážajú sa opozícii, terorizujú čestných policajtov. A to všetko len vďaka ich zločineckej sieti nafingovaných kajúcnikov.

8. Jedným z týchto kajúcnikov je Lajó Makó, gauner, ktorý keby sa nestal najznámejším podvodníkom na Slovensku, tak by urobil kariéru v Hollywoode – z očí mu srší taká zloba, že by mohol hrať hlavnú úlohu v Texaskom masakre motorovou pílou.

9. Celému Slovensku sa z neho dvíha žalúdok, ale Lipšic s Tódovou veselo predstierajú, že v našej Slnečnej sústave niet dôveryhodnejšej bytosti ako Makó. Z tých oči to proste srší – úplný God of Truth.

10. Ja len tak nahlas rozmýšľam, ako vôbec niekomu mohla napadnúť taká hlúposť, že urobí s Makóm v Denníku N promo rozhovor. To bol ten najväčší fail v dejinách žurnalistiky.

11. „Monika, prosím, urob mi profilový rozhovorík s Makóm, taký ňuňuňu, ako si urobila so Záleskou, keď sme potrebovali, chápeš, urobiť z toho paka romantického hrdinu, potrebujeme to.“

12. „Sorry, Daniel, ale Makó je zločinec, ktorému z očí srší, že klame na kvadrát, vracajú z neho všetci na Slovensku, ešte aj v kaviarni, a to je fakt čo povedať… To fakt chceš toto monštrum promovať?“

13. „Ja viem, Monika, ale nič iné nemáme, ten zlodejisko je náš jediný tromf, ako vytvárať ilúziu, aký bol Smer zlý, prosím, sprav to pre mňa, však vieš, bývaš, ako bývaš, haha-hihi.“

14. „Okej, Daniel, urobím všetko, čo dokážem, ako vždy.“ A bolo.

15. Nepomohlo. Makóvi neverí ani vlastná matka, že je jej syn. A Mikulcovej polícii či Lipšicovej prokuratúre už po dnešnom liste vyšetrovateľky neverí nikto na Slovensku – maximálne tak intelektuálna superliga ako Pročko a Tabak.

Rozpadlo sa im to celé.

Dnešný list je ich politický umieračik. Koniec, finito, Schluss.Mikulec, Lipšic, Matovič a celá tá vaša chobotnica – začína vám dopínať, že po lete prichádza chládok? Vám už nepomôže nič. Už len rátajte dni.

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 KOMENTÁRE

  1. ..,že „Svet podľa Blahu.“ 😀 .. ,kiež by ten skutočný bol taký jednoduchý,čiernobiely! – chcelo by sa zvolať. Ale ono akosi z tej „Blahoviny“ už načisto kole nefarboslepé oči.. Takže axióma by mala znieť : Vojna policajtov ( a kľudne priraďme k MV aj MS) prebieha medzi tými dobrými a tými zlými. Jak prosté,milý Watsone.. povedal by klasik…farboslepý…

  2. Všetky menované pro US hyeny by by si mali povinne pozrieť ako dopadol ich vzor Nicolae v Rumunsku . Lebo nebude to dlho trvať a skončia presne tak isto.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás