fbpx
- Reklama -
DomáceKorčok: Žiadnu novú stranu nezakladám, nie som súčasťou žiadneho...

Korčok: Žiadnu novú stranu nezakladám, nie som súčasťou žiadneho nového projektu

-

Korčok: Žiadnu novú stranu nezakladám, nie som súčasťou žiadneho nového projektu

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 3. augusta (TASR) – Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) nezakladá žiadnu novú stranu. Ak nejaký nový projekt vzniká, nie je jeho súčasťou. Uviedol to na sociálnej sieti v reakcii na špekulácie okolo možného vzniku novej strany, pri ktorej sa spomína aj jeho meno.

- reklama -

Korčokovi sa zdá, že debata o novej strane odvádza pozornosť od podstaty najväčšieho problému slovenskej politiky. Tým je, že 67 percent Slovákov je nespokojných so stavom demokracie. „Venujme preto energiu radšej tomu, ako zastaviť prepad dôvery občanov v politiku, a tomu, že ľudia na Slovensku sa čoraz viac utiekajú k populistom a, bohužiaľ, aj extrémistom,“ skonštatoval Korčok.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. ti kvorčioku zakorenený v hovnoblatnej zmesi sa ako hraboš pôľni odtiať ťažko vyhrabeš,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás