fbpx
DomáceKoniec?: Lengvarský je pripravený podať žiadosť o ukončenie poverenia...

Koniec?: Lengvarský je pripravený podať žiadosť o ukončenie poverenia viesť MZ (VIDEO)

-

Koniec?: Lengvarský je pripravený podať žiadosť o ukončenie poverenia viesť MZ (VIDEO)

Bratislava 1. marca (TASR) – Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO) je pripravený podať žiadosť o ukončenie poverenia viesť Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR. Vyhlásil to po stredajšom rokovaní vlády.

„Rád by som oznámil, že vzhľadom na situáciu, ktorá je v poslednom čase, a niektoré pochybnosti o výkone mojej práce, som oznámil pred chvíľou premiérovi, že som pripravený podať žiadosť o ukončenie môjho poverenia,“ skonštatoval.

Avizuje, že bližšie informácie poskytne vo štvrtok (2. 3.) po návšteve prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Dočasne poverená ministerka investícií a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová si myslí, že Lengvarský mal odísť už dávno. „My sme už dlho hovorili, že projekt Rázsochy a celkovo implementácia plánu obnovy na zdravotníctvo stojí alebo je na zlej ceste,“ skonštatovala. Pri pláne obnovy hovorí o zásadnom zlyhaní.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Nech naša pp poverí riadením rezortu našu slávnu jednotku tuposti sústavy SI. Tá predsa rozumie všetkému, hoci títo krajinoví obyvatelia budú plakať !

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás