fbpx
DomáceKolíková si nedá pokoj s povinným očkovaním

Kolíková si nedá pokoj s povinným očkovaním

-

Kolíková si nedá pokoj s povinným očkovaním

Bratislava 19. januára (TASR) – Právna analýza k povinnému očkovaniu sa zaoberala otázkou zamestnania aj veku. Počas rokovania vlády to uviedla ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ktorá na analýze pracovala s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským (nominant OĽANO).

„Podľa mňa, keď sa pozrieme na jednotlivé časti a závery, tak to nie tak, že by sa to dalo len tak ľahko odbiť, že povinné očkovanie už vôbec nemá zmysel a nejdeme o tom uvažovať,“ hovorí Kolíková. V analýze sa zaoberali celou škálou dôvodov, pre ktoré by bolo potenciálne možné zaviesť povinné očkovanie. Závery analýzy Kolíková prezrádzať nechcela, prvý sa o nich podľa nej má dozvedieť premiér Eduard Heger (OĽANO).

Analýza sa nezaoberala možnými sankciami, ak by niekto povinné očkovanie odmietol. Škála sankcií je však obrovská, podotkla Kolíková.

Analýza sa mala v zmysle schváleného uznesenia vlády zaoberať možnosťami zavedenia povinného očkovania proti ochoreniu COVID-19 a možnosti obmedzenia úhrady z verejného zdravotného poistenia za zdravotnú starostlivosť poskytnutú osobe s ochorením COVID-19, ktorá sa rozhodla dobrovoľne sa nezaočkovať proti tomuto ochoreniu.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

 1. KoAlíčnica Kolíková tvrdí, že-škála sankcií je však obrovská, podotkla a má pravdu….totiž aj na ňu dôjde,
  pretože karma je zdarma!!! a tíško závidí, že sa musela dať povinne opichať a bojí sa, čo bude s ňou….

 2. Hlásenie miestneho rozhlasu v západnom Kocúrkove:
  Ľudze pozor, pozor!!! Na dolným koncu še ujkovi Čurošovi splašila kobula. Urvala lancušek a uceká hore dzedzinu, kopé na šické strany, až jej spod kopýt odľetujú vakciny, jak od Mikuláša cukríky. Skrice dzeci, bo tá šaľena zdechynajúca marha neberé na nič ohľad, kope na šické strany. Že oraňu rozumí jak huš do pečiva, to už známe, a prišla na to aj ona, ta teraz bi scela bic baba bilinkárka. Fto še neboji a može, nech tu splašenú kobulu zastaví, žeby nenarobila eši vecej balamuty.
  Ešči.
  Ujko Čuroš rečujú, že ked še to dakemu podarí, ta ju može darovac do osady, bo už ani na bitungu by ju nesceli. Nech še poceša.

 3. Ak sa v rámci jednotiek SI zavedie“ jednotka tuposti“ Tak táto US Džamahýria má nespočetné množstvo kandidátov na jej pomenovanie

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás