fbpx
DomáceKňažko doteraz robil Matovičovi lacné promo, teraz ho vyzýva...

Kňažko doteraz robil Matovičovi lacné promo, teraz ho vyzýva správať sa štátnicky

-

Kňažko doteraz robil Matovičovi lacné promo, teraz ho vyzýva správať sa štátnicky

  Bratislava 21. marca (TASR) – Bolo by neodpustiteľnou chybou, ak by spory vo vládnucej koalícii negatívne zasiahli do zahraničnopolitických vzťahov Slovenska. Upozornili na to traja bývalí ministri zahraničných vecí — Milan Kňažko, Pavol Demeš a Eduard Kukan.


      Vo výzve na zodpovednosť preto apelujú na všetkých politických lídrov, aby sa správali ako štátnici a nehazardovali s dobrým menom Slovenska. Rovnako vyzývajú súčasného šéfa slovenskej diplomacie Ivana Korčoka (nominant SaS), aby ako nestraník zotrval vo svojej funkcii.


      „Zahraničná politika Slovenska si vyžaduje stabilitu, predvídateľnosť a jej kontinuita nesmie byť prerušovaná malichernými politickými šarvátkami,“ uviedli niekdajší šéfovia diplomacie. Zároveň vyjadrili želanie, aby sa v čo najkratšom čase našlo politické riešenie, ktoré bude rešpektovať dôveru voličov a povedie k naplneniu vládneho programu.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

 1. Kňažko len predvádza svoju aroganciu a egoizmus . Slizkosť je jeho hlavná prednosť na , ktorej stavia svoju existenciu . Je ochotný zrádzať na počkanie .

 2. Skvelý herecký výkon r.1989 v hre PRAVDA A LÁSKA ZVÍŤAZÍ. Vieme, kto písal scenár tejto hry, vieme, kto túto hru režíroval, vieme, kto ju platil.
  Nikto už netlieska,
  scéna je prázdna,
  bola to groteska
  o múdrosti blázna.
  Nikto už netlieska.

  Nikto už netlieska, iba zbohatlíci, biele kone, špekulanti, zlodeji. Bravó, „Majstre“!

  Treba ďalej slúžiť svojmu mecenášovi zo Západu a spoza oceánu, a tak opäť na scéne, spolu s Demešom, riaditeľom mimovládok pre strednú a východnú Európu americkej mimovládnej organizácie German Marshall Fund/2000–2010/ a samozrejme spolu s Kukanom, ktorý má na rukách krv Juhoslávie.
  „Svätá“ trojica! Zahraničnopolitická dezorientácia!

 3. Ten slizký hlupák v čiernej diery za peniaze zapredá aj vlastnú mater. Koľko mu pani gubernátorka spoza plota zaplatila? Alebo do dostal príkazom ?
  Keď zhodnotím aj tie ostatné indivíduá, napadne ma veta od môjho starého otca.
  “ Z prázdneho duba môže len sova vyletieť“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás